• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27357 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:25

چاپ

پشت‌پرده زندگی خصوصی خانم نخست‌وزیر


بخشی از جامعه بریتانیا علاقه‌ای به مباحث سیاسی و شنیدن اظهارات سیاستمداران ندارند. این گفتگو با هدف جذب این بخش از جامعه انجام شده بود.

به گزارش میانخبر، خانم "ترزا می" نخست وزیر 60 ساله بریتانیا به همراه همسر 59 ساله‌اش یعنی "فیلیپ می" در یک برنامه تلویزیونی پربیننده حضور یافت و به سؤالاتی درباره زندگی خصوصی و خانوادگی خود پاسخ داد.

ترزا می" در آستانه برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور و با هدف جذب لایه‌های غیرسیاسی جامعه در برنامه تلویزیونی "وان شو" شبکه تلویزیونی "بی. بی. سی. " حاضر شد و ضمن اعلام وعده‌های حزبش برای انتخابات آینده به جنبه‌های دیده نشده‌ای از زندگی خصوصی خویش و رابطه‌اش با همسر و خانواده خود پرداخت.

فیلیپ همسر ترزا می درباره شیوه تقسیم کار منزل با همسرش گفت: در هر ازدواجی تعامل میان همسران وجود دارد. بر حسب عادت من برای بیرون گذاشتن زباله‌ها تصمیم می‌گیرم.

وی افزود: قطعا این من هستم که زباله‎‌ها را بیرون می‌گذارم. من معمولا همان کارهایی را می‌کنم که پسران انجام می‌دهند.

فیلیپ در ادامه می‌گوید که از زمانی که ترزا می نخست وزیر شده است خودش چای و شام را آماده می‌کند.

فیلیپ درباره آشپزی همسرش گفت: ترزا آشپز ماهری است. اما خود خانم ترزا می در ادامه گفتگو تصریح می‎‌کند که پس از انتخاب شدن به سمت نخست وزیری فقط آخر هفته‌ها میل به آشپزی دارد.

فیلیپ می، مدیر فعال در حوزه روابط سرمایه‌گذاران است. وی یک سال از همسر 60 ساله‌اش کوچکتر است.

اطلاعات زیادی درباره شیوه آشنایی این زوج وجود ندارد. آنها در دانشگاه با هم آشنا شده بودند و با هم ازدواج کرده‌اند. آنها هر دو اتفاق نظر دارند که نباید مباحث کاری را به زندگی خصوصی خود وارد کنند.

وی درباره اینکه ازدواج وی با ترزا با انگیزه عاشقانه بوده است یا خیر گفت: "بدون شک، رابطه ما عشق با اولین نگاه بود" ترزا نیز در ادامه اظهارات همسرش را تایید کرد.

ترزا می و همسرش در این گفتگوی صمیمی در کنار هم بر روی یک کاناپه نشسته بودند و درباره تولد، خانواده، رابطه آنها با یکدیگر و غیره صحبت کردند.

پیش از این ترزا می درخواست اجرای برگزاری انتخابات زودهنگام داده بود که قرار است 8 ژوئن آینده برگزار شود.


منبع : تابناک

مطالب مرتبط با : پشت‌پرده زندگی خصوصی خانم نخست‌وزیر
دیدگاه شما در مورد : پشت‌پرده زندگی خصوصی خانم نخست‌وزیر

پشت‌پرده زندگی خصوصی خانم نخست‌وزیر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ