• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27366 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:36

چاپ

احکام بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها صادر شد/ برگزاری جشنواره در کردستان


معاون امور استان های صداوسیما طی نشستی احکام کمیته ها و کمیسیونهای بیستمین جشنواره مراکز استانها را صادر کرد.

به گزارش میانخبر، علی دارابی، معاون امور استان های صدا و سیما طی نشستی احکام کمیته ها و کمیسیون های بیستمین جشنواره مراکز استان ها را صادر و اعلام کرد این جشنواره نیمه اول شهریور ماه در استان کردستان و شهر سنندج برگزار می شود.
دارابی با اشاره به زمان برگزاری بیستمین جشنواره مراکز استان ها گفت: این جشنواره در نیمه اول شهریور ماه امسال در استان کردستان شهر سنندج برپا می شود. با توجه به حجم گستردگی جشنواره و تعداد جوایز، قرار است همه آثار ارسال شده به جشنواره در کمیته مورد بررسی قرار بگیرد و بعد راهی بخش هیات داوران شود. در این بخش داوران از میان 3 هزار اثر باید 200 تا 300 اثر را انتخاب کنند.
وی ادامه داد: بیستمین جشنواره مراکز استان ها طبق روال گذشته در پنج بخش خبر، موسیقی و شعر، صدا، سیما و پژوهش و تحقیق برگزار خواهد شد. سیدداود موسوی رئیس کمیسیون خبر، سیدعباس فاطمی رئیس کمیسیون سیما، وحید کمالی رئیس کمیسیون صدا، دکتر علی طلوعی رئیس کمیسیون پژوهش، حمیدرضا حسینی رئیس کمیسیون موسیقی، مهدی فرجی دبیر جشنواره و رئیس کمیته افتتاحیه و اختتامیه، ابوطالب عیسی آبادی رئیس کمیته مالی و پشتیبانی، محمدصادق کوثری فر رئیس کمیسیون امنیت، مهندس محمد فهیمی رئیس کمیسیون فنی، ابوالقاسم امان الهی قائم مقام دبیر جشنواره و رئیس کمیسیون استقبال اسکان و پذیرایی، داود نعمتی انارکی رئیس کمیته اطلاع رسانی و انتشارات ، علی کریمی عضو شورای برگزاری و رئیس کمیسیون تشریفات منصوب شده اند.
دکتر علی دارابی بعد از اعلام احکام گفت: امسال 40 درصد از داوران نسبت به دوره گذشته تغییر خواهند کرد. در واقع ما هم از تجارب و دانش داوران دوره گذشته استفاده خواهیم کرد و هم گروه جدید به داوران اضافه می کنیم.
معاون امور استان های رسانه ملی با اشاره به حذف بخش انیمیشن و پویانمایی در این دوره از جشنواره گفت: با توجه به تاکید دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما مبنی بر برگزاری جشنواره ملی انیمیشن و پویانمایی توسط معاونت امور استان ها، این بخش از این دوره حذف شده است. این جشنواره قرار است در زمستان امسال به صورت سراسری برگزار شود و فقط به آثار انیمیشن رسانه ملی اختصاص ندارد، بلکه همه آثار پویانمایی در کشور را در بر می گیرد.
وی درباره آیین تجلیل از مفاخر و مشاهیر در بیستمین جشنواره مراکز استان ها گفت: تجلیل از مفاخر، مشاهیر، خانواده شهدا و چهره های هنری از دیگر بخش جشنواره محسوب می شود. همچنین قصد داریم در دوره برگزاری جشنواره یک هفته فرهنگی هنری در استان کردستان داشته باشیم و برنامه سازان استان در شهرهای مختلف استان کردستان برنامه ویژه اجرا خواهند کرد.
دکتر علی دارابی در پایان با اشاره به رقابت سالم در این جشنواره گفت: هدف ما ایجاد رقابت سالم میان هنرمندان مراکز است. همچنین این جشنواره فرصتی برای دیده شدن هنرمندان استان ها خواهد بود.
در ادامه روسای کمیته ها و کمیسیون ها به تبیین فعالیت ها ونیازهای خود برای برپایی هر چه بهتر بیستمین جشنواره تولیدات پرداختند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : احکام بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها صادر شد/ برگزاری جشنواره در کردستان
دیدگاه شما در مورد : احکام بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها صادر شد/ برگزاری جشنواره در کردستان

احکام بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها صادر شد/ برگزاری جشنواره در کردستان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ