• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27375 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:51

چاپ

۲۰ هزار واحد مسکن مهر در مازندران تحویل شد


معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: بیش از ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در سه سال و نیم گذشته در استان تحویل شده است.

به گزارش میانخبر، علیرضا یونسی رستمی در شورای آموزش‌وپرورش آمل اظهار داشت: بابیان اینکه در مازندران بیشتر از ۲۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شد, ادامه داد: بر اساس سرشماری صورت گرفته، استان مازندران بالاترین نرخ باسوادی را در کشور دارد..

یونسی گفت: برای انشعابات لوله گاز ۳۰ هزار میلیارد تومان در مازندران در این دولت هزینه شد.

اساس توسعه کشور را آموزش‌وپرورش دانست و بابیان اینکه آموزش‌وپرورش پایه‌ای برای ایجاد کشور پیشرفته است, ادامه داد: اگر خوب ساماندهی شود با تغییر مدیران چرخ توسعه می‌چرخد و توسعه ادامه می‌یابد.

یونسی با اشاره به اینکه اسلام و معرفت ما را به لذت علم و دانایی توصیه می‌کند, خاطرنشان کرد: کشورهایی مانند کره, ژاپن و مالزی هیچ نداشتند ولی با تکیه‌بر آموزش‌وپرورش و تربیت انسان‌های قوی به جایگاه فعلی رسیدند.

معاون سیاسی امنیتی مازندران با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان آمل اظهار داشت: در ۳ سال و نیم گذشته بیشتر از ۹۷ میلیارد تومان برای مراکز آموزشی در آمل هزینه شد.

وی بابیان اینکه انتخابات مبنای گسترش است, ادامه داد: تمام انقلاب‌ها از آرمان خود دست برداشتند که در بین همه انقلاب تنها ایران اسلامی راه خود راه ادامه داد که نشان از ارزش‌های اخلاقی است.

یونسی رستمی با اشاره به اینکه به داوطلبان گفتیم تا با مردم صادق باشند و وعده‌های دروغ ندهند، ادامه داد: همه ما در قبال ساختن جامعه با فضیلت مسئول هستیم.

وی بابیان اینکه مازندران آماده برگزاری انتخابات است, افزود: در ۸ شهر مازندران انتخابات الکترونیک برگزار می‌شود که بلافاصله بعد انتخابات, این دستگاه‌ها میزان رأی را اعلام می‌کنند.


منبع : مازنداصناف

مطالب مرتبط با : ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در مازندران تحویل شد
دیدگاه شما در مورد : ۲۰ هزار واحد مسکن مهر در مازندران تحویل شد

۲۰ هزار واحد مسکن مهر در مازندران تحویل شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ