• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27376 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 اردیبهشت 1396 - ساعت: 16:56

چاپ

کشته شدن ۲ عامل انتحاری در استان کربلا


مرکز فرماندهی عملیات الانبار عراق از کشته شدن ۲عامل انتحاری خبر دادند که قصد نفوذ به دریاچه «الرزازه» در جنوب غربی الرمادی و استان کربلای معلی را داشته‎اند.

به گزارش میانخبر، «محمود الفلاحی» فرمانده عملیات الانبار عراق روز پنجشنبه اعلام کرد که دو عامل انتحاری سعی داشتند با نفوذ به دریاچه «الرزازه» واقع در جنوب غرب الرمادی، عملیات تروریستی در استان کربلاء انجام دهند.

الفلاحی به شبکه خبری السومریه نیوز گفت: دو عامل انتحاری در حالی قصد نفوذ به این دریاچه را داشتند که به خود کمربند انفجاری بسته بودند.

وی افزود: تیپ هشتم ارتش عراق موفق شد با هدف قرار دادن دو عامل تروریستی و انهدام خودروی داعش، مانع این عملیات انتحاری شوند.

عناصر تروریستی داعش هر از گاهی تلاش می کنند به دریاچه الرزازه در نزدیکی استان کربلاء نفوذ کنند که هر بار به دست نیروهای امنیتی کشته شدند.

این در حالی است که نیروهای داوطلب مردمی عراق با صدور بیانیه‎ای از شرکت خود در تامین امنیت مراسم نیمه شعبان در کربلای معلی خبر دادند.

«الحشد الشعبی» امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که نیروهای آن در تامین امنیت مراسم شعبانیه در کربلای معلی شرکت دارند.

صدها هزار نفر از مسلمانان جهان امشب در مراسم نیمه شعبان و سالروز ولادت امام مهدی (عج) و زیارت امام حسین (ع) در کربلای معلی شرکت می‌کنند.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : کشته شدن ۲ عامل انتحاری در استان کربلا
دیدگاه شما در مورد : کشته شدن ۲ عامل انتحاری در استان کربلا

کشته شدن ۲ عامل انتحاری در استان کربلا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ