• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27388 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 اردیبهشت 1396 - ساعت: 17:11

چاپ

سانحه جاده‌ای در ساوه یک کشته برجای گذاشت


رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: واژگونی خودروی سواری در یکی از جاده های فرعی شهرستان ساوه، سبب مرگ راننده و مصدومیت سرنشین خودرو شد.

به گزارش میانخبر، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: واژگونی خودروی سواری در یکی از جاده های فرعی شهرستان ساوه، سبب مرگ راننده و مصدومیت سرنشین خودرو شد.

نعمت الله عزیزی در گفت و گو با مهر اظهار داشت: این سانحه جاده ای ظهر روز یکشنبه در جاده یولاق در غرب شهرستان ساوه، نزدیک به ایستگاه راه آهن رخ داد که طی آن یک خودروی سواری پژو ۲۰۶ دچار واژگونی شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود: پس از اطلاع رسانی حادثه، بلافاصله نیروهای امدادی اورژانس پایگاه جاده ای سیلجرد که در موقعیت مکانی نزدیک به محل حادثه بودند، به منطقه اعزام شدند.

عزیزی خاطرنشان ساخت: سرنشینان این خودرو دو خانم ۱۸ و ۲۲ ساله بودند که متاسفانه یکی از آنها پیش از رسیدن نیروهای اورژانس به محل حادثه، بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان باخته بود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه تصریح کرد: سرنشین دیگر این خودرو که دچار مصدومیت شده بود نیز پس از انجام اقدامات درمان پیش بیمارستانی، به بیمارستان مدرس شهر ساوه منتقل شد.

وی اضافه کرد: روز گذشته نیز تصادف پراید و پژو ۲۰۶ در کیلومتر ۳۵ اتوبان ساوه-همدان، شش مصدوم برجای گذاشت که تمامی مصدومان برای مداوا به بیمارستان مدرس ساوه منتقل شدند.

گفتنی است علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه، انحراف از جاده به سبب عدم توجه به جلوی راننده اعلام شده است.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : سانحه جاده‌ای در ساوه یک کشته برجای گذاشت
دیدگاه شما در مورد : سانحه جاده‌ای در ساوه یک کشته برجای گذاشت

سانحه جاده‌ای در ساوه یک کشته برجای گذاشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ