• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27399 - تاریخ انتشار : جمعه 22 اردیبهشت 1396 - ساعت: 12:15

چاپ
افتتاح 4 طرح اقتصاد مقاومتی و پنج خانه محروم همزمان با هفته بسیج سازندگی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

افتتاح 4 طرح اقتصاد مقاومتی و پنج خانه محروم همزمان با هفته بسیج سازندگی


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از افتتاح 4 طرح اقتصاد مقاومتی و پنج خانه محروم همزمان با هفته بسیج سازندگی خبر داد.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگا ما از افتتاح چهار طرح اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان همزمان با هفته بسیج سازندگی خبر داد.

وی بیان کرد: در این مراسم چهار طرح گلخانه، پرورش قارچ، پرورش ماهی و پرورش دام سنگین به ارزش 860 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود، خاطرنشان کرد: با تلاش بسیج سازندگی سپاه میاندورود، گروه‌های جهادی و کمیته امداد شهرستان میاندورود پنج واحد مسکن محرومین در روستاهای دارابکلا، جامخانه و اسلام‌آباد تکمیل و به مددجویان تحویل داده شد.

جناسمی با بیان اینکه برای ساخت و تکمیل مسکن محرومین 126 میلیون تومانی هزینه شده است، افزود: این پنج واحد هر کدام به مساحت 50 متر با پرداخت 80 میلیون تومان توسط کمیته امداد و مابقی توسط بسیج سازندگی سپاه و گروه‌های جهادی و خیرین ساخته شد.

وی تصریح کرد: در سال 96 نیز 15 واحد مسکن محرومین در دست مطالعه و ساخت توسط بسیج سازندگی قرار دارد.دیدگاه شما در مورد : افتتاح 4 طرح اقتصاد مقاومتی و پنج خانه محروم همزمان با هفته بسیج سازندگی

افتتاح 4 طرح اقتصاد مقاومتی و پنج خانه محروم همزمان با هفته بسیج سازندگی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ