• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2740 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 مرداد 1393 - ساعت: 00:10

چاپ
پلمپ 15 واحد صنفی عرضه کننده مواد دخانی و دستگیری جعل کننده اسناد

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد:

پلمپ 15 واحد صنفی عرضه کننده مواد دخانی و دستگیری جعل کننده اسناد


فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از پلمپ 15 واحد صنفی و سفره خانه های عرضه کننده مواد دخانی در شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر ، هادی نصیری در گفتگو با ما از پلمپ 15 واحد صنفی و سفره خانه های عرضه کننده مواد دخانی در شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا نیز به 5 واحد صنفی اخطار پلمپ داده شد.


نصیری خاطر نشان کرد: به منظور برخورد با واحدهای صنفی و سفره خانه های عرضه کننده مواد دخانی طرح امنیت اجتماعی در شهرستان به اجرا در آمد.


وی افزود: در اجرای این طرح ضمن بازدید از واحدهای صنفی و قهوه خانه و سفره خانه های سنتی در شهرستان با هماهنگی مراجع قضایی و اتحادیه های صنفی 15 واحد صنفی در این خصوص پلمپ شد و به 5 واحد صنفی نیز اخطار پلمپ داده شد.


وی با بیان اینکه در دو هفته اخیر 47 دستگاه خودرو و 123 دستگاه موتور سیکلت توقیف و روانه پارکینگ شدند افزود: عمده دلیل توقیف آنها عدم رعایت قوانین و مقررات و نداشتن مدارک کافی بوده است.


نصیری با اشاره به اینکه با پایان ماه مبارک رمضان موج دوم سفرها در راه است از رانندگان خواست در رعایت قوانین و رانندگی توجه ویژه ای داشته باشند تا باعث بروز تصادف و ناراحتی خانواده هایی که در حال مسافرت هستند نشوند.


وی همچنین از دستگیری فردی که اقدام به جعل اسناد می کرد خبر داد و گفت: این فرد بصورت غیر قانونی اقدام به برابر اصل کردن اوراق می کرد که با اطلاع ماموران نیروی انتظامی دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.مطالب مرتبط با : پلمپ 15 واحد صنفی عرضه کننده مواد دخانی و دستگیری جعل کننده اسناد
دیدگاه شما در مورد : پلمپ 15 واحد صنفی عرضه کننده مواد دخانی و دستگیری جعل کننده اسناد

پلمپ 15 واحد صنفی عرضه کننده مواد دخانی و دستگیری جعل کننده اسناد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ