• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27411 - تاریخ انتشار : شنبه 23 اردیبهشت 1396 - ساعت: 13:03

چاپ

فروش نوزاد بیخ گوش مسئولان


براساس آخرین اطلاعات بار دیگر فروش نوزاد در شهر تهران رنگ و بویی تازه گرفته و باندهای فروش کودک آزادانه فعالیت خود را گسترش داده‌اند.

به گزارش میانخبر، بر اساس آخرین گزارش‌های واصله از نهادهای مسئول، باندهای فروش نوزاد در پایتخت فعالیت گسترده‌ای پیدا کرده‌اند.

این افراد با شناسایی خانم‌های باردار به شیوه‌های مختلفی قصد فروش فرزند خود را دارند ارتباط برقرار می‌کنند و در زمان مقرر، مادر باردار را با یک نام جعلی در بیمارستان بستری می‌کنند.

این افراد پس از به دنیا آمدن نوزاد، در ازای دریافت مبالغی که گاه بسیار هم ناچیز است اقدام به فروش نوزاد به خانواده‌های خواهان کودک و یا سایر افراد می‌کنند.

یکی از این باندها که به تازگی مورد شناسایی قرار گرفته حدود 15 سال سابقه چنین فعالیتی دارد و حوزه تخلفات خود را به سایر استان‌های کشور نیز گسترش داده است.

این در حالی است که حدود دو سال پیش هم فاطمه دانشور در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس در خبری با عنوان خرید و فروش 100 هزار تومانی نوزاد در تهران با اشاره به خرید و فروش نوزادان در جنوب تهران، اظهار داشت: متاسفانه گزارشات نشان می‌دهد خانم‌های کارتن خواب و زنان روسپی به هنگام زایمان در برخی از بیمارستان‌های جنوب و مرکز شهر مراجعه و پس از به دنیا آمدن نوزاد با دریافت 100 تا 200 هزار تومان بچه خود را می‌فروشند.


منبع : تابناک

دیدگاه شما در مورد : فروش نوزاد بیخ گوش مسئولان

فروش نوزاد بیخ گوش مسئولان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ