• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2744 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 مرداد 1393 - ساعت: 15:47

چاپ
برپایی نمایشگاه عکس و کتاب با عنوان سنگ و آتش

به مناسبت روز جهانی قدس انجام گرفت:

برپایی نمایشگاه عکس و کتاب با عنوان سنگ و آتش


به مناسبت روز جهانی قدس نمایشگاه عکس و کتاب با عنوان سنگ و آتش در کتابخانه عمومی امیرالمومنین (ع) میاندورود برپا شده است.

به گزارش میانخبر ، محمد طالبی رئیس اداره کتابخانه های عمومی میاندورود در گفتگو با ما با بیان اینکه به مناسبت روز جهانی قدس و دفاع از مردم مظلوم فلسطین، نمایشگاه عکس و کتاب با عنوان سنگ و آتش از 31 تير در محل کتابخانه ی عمومی امیرالمومنین (ع) شهرستان مياندورود برپا شده است و تا 9 مرداد ماه ادامه داد و گفت: این نمایشگاه از ساعت 8 تا 19 در معرض بازدید مراجعان قرار دارد.


وی افزود: این نمایشگاه شامل 19 قطعه عکس و 19 کتاب با موضوع روز جهانی قدس، راهپیمایی، مسجدالاقصی، آزادی فلسطین، بمباران مناطق مسکونی غزه، و بی‌دفاعی کودکان آن در قبال حملات وحشیانه رژیم اشغالگر قدس است.


طالبی با اشاره به نقش سازنده و موثر جمهوری اسلامی ایران در حمایت و دفاع از مظلومیت مردم مسلمان فلسطین اظهار داشت: روز جهانی قدس امسال مطمئناً با شور و اشتیاق بیشتری از سوی ملت شریف ایران و حامیان مردم مظلوم فلسطین در کلیه نقاط دنیا برگزار می گردد و روز جهانی قدس متفاوت وباشکوه تری از سال های گذشته خواهیم داشت.


وي با بيان اينكه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) با حرکت هوشمندانه و ابتکاری دستور برگزاری روز جهانی قدس در جمعه آخر ماه مبارک رمضان رابه عنوان یک اقدام استراتژیک و تضمین کننده حقوق بحق فلسطینی ها در برابر تجاوزات و توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی صادر نمودند گفت: حضرت امام(ره) با این حرکت همه جهان و ادیان مختلف را علیه این رژیم بسیج نمود و جبهه پایداری را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین ایجاد کرد.


طالبی خاطر نشان کرد: مردم ایران به ندای حضرت امام خمینی(ره) لبیک گفته و طوفان عظیمی علیه رژیم صهیونیستی و آمریکا به راه می اندازند و قطعاً حضور حماسی جهانیان پیام سنگینی برای استکبار جهانی و جبهه آمریکائی ، صهیونیستی خواهد داشت و این موج انسانی بزرگ که با حمایت پرشور ملت عظیم و همیشه در صحنه ایران همراه خواهد بود عامل مهمی در روحیه بخشی به مظلومین و مستضعفین و کلید رمز پیروزی مقاومت در مقابل همه توطئه ها و تهاجمات آمریکائی ، صهیونیستی می باشد.


وی در ادامه گفت: امسال هم مانند سال‌های گذشته، کارکنان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میاندورود و اعضاي كتابخانه ي عمومي اميرالمومنين (ع) سورك در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دوشادوش مردم روزه دار در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور می‌یابند و ضمن بیعت مجدد با آرمان‏های امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری، جنایت‌های صهیونیست‌ها را محکوم می‌کنند.دیدگاه شما در مورد : برپایی نمایشگاه عکس و کتاب با عنوان سنگ و آتش

برپایی نمایشگاه عکس و کتاب با عنوان سنگ و آتش تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ