• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27443 - تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 - ساعت: 14:32

چاپ

دست اندازی دولت به خزانه برای انجام امور انتخاباتی


بر اساس آماری که در اختیار ما قرار گرفته شده دولت در طی یک هفته گذشته مبلغ 20هزار میلیارد تومان از خزانه دولت را به کارهای انتخاباتی خود از قبیل همین واریز نقدی یارانه ها بکار گرفته است.

به گزارش میاخبر، این روز ها دولت یازدهم در روزهای پایانی خود برای جلب اکثریت آراء انتخابات برای خود اقدام به واریز یارانه برای کسانی کرده است که در دوره های گذشته خود دولت آن ها را از دریافت یارانه محروم کرده بود.

 

این روز ها برخی از افراد پیام هایی را از سازمان هدفمندی یارانه ها دریافت می کنند مبنی بر اینکه یارانه شما پرداخت می شود؛ این پیام کوتاه برای کسانی ارسال شده است که قبل از این دولت آنها را از دریافت یارانه محروم کرده بود ولی در روزهای گذشته پیامی برای آنان ارسال می شود که بیانگر واریز یارانه ها انهم در این برهه از زمان است.

 

بر اساس این گزارش دولت در طی یک هفته گذشته مبلغ 20 هزار میلیارد از خزانه دولت را برای این امر یعنی واریز نقدی یارانه ها در نظر گرفته و قرار است از محل خزانه دولت این مبلغ به سرپرستان خانوار ها واریز شود؛ دولت در این چند روز باقی مانده به هر نحوی که شده می خواهد تصمیم مردم را با اینگونه پول پاشی ها تغییر دهد.

 

برخی معتقدند که این اقدام دولت امری غیر حرفه ای برای جمع اوری رای بوده است و دولت با انجام این کار یعنی واریز نقدی یارانه به افرادی که قبل از این یارانه دریافت نمی کردند یا خود دولت یارانه انها را حذف کرده بود توهین به شعور مردم است زیرا که مردم با اینگونه عوام فریبی دولت آشنا هستند.

 

بر اساس آماری که در اختیار ما قرار گرفته شده دولت در طی یک هفته گذشته مبلغ 20هزار میلیارد تومان از خزانه دولت را به کارهای انتخاباتی خود از قبیل همین واریز نقدی یارانه ها بکار گرفته است.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : دست اندازی دولت به خزانه برای انجام امور انتخاباتی
دیدگاه شما در مورد : دست اندازی دولت به خزانه برای انجام امور انتخاباتی

دست اندازی دولت به خزانه برای انجام امور انتخاباتی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ