• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27446 - تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 - ساعت: 14:37

چاپ

سن واقعی این زن باورتان نمی‌شود! +عکس


در اینکه زنان چینی اغلب به دلیل تغذیه و مراقبت های خاص جوان تر از سن واقعی شان به نظر می رسند شکی نیست اما وقتی یک زن ۲۰ سال جوان تر از سن واقعی اش به نظر برسد تعجب آور خواهد بود.

به گزارش میانخبر، "لیویلین” زن چینی که زیبایی و جوانی اش این روزها شهرت جهانی یافته به دلیل داشتن پوستی جوان ، تیپ متناسب و آمادگی جسمانی فوق العاده نصف سن واقعی اش به نظر می رسد. سن واقعی او ۵۰ سال است اما هیچ کس نمی تواند باور کند که این زن چینی بیش از ۳۰ سال سن داشته باشد.او تصاویری به همراه پسر جوانش دارد که باور اینکه "لیو” پسری به این سن دارد را سخت می کند.اکثر مردم فکر می کنند که آنها نامزد هستند تا مادر و پسر.

این زن میانسال جوان چهره برای داشتن چنین وضعیت جسمی و ظاهری تلاش کرده و جوانی او به سادگی حفظ نشده است.

ورزش ، ورزش ، ورزش این تنها راز شگفت انگیز بودن اوست که ۲۰ سال جوان تر از سن واقعی اش تصور می شود.

ورزش شنا ، دو و حتی بوکس اصلی ترین تمرینات اوست اما انتخاب رشته ورزشی خاص راز اصلی نیست بلکه مداومت در انجام مهم است ، "لیو” سالهاست که هر روز ۲ ساعت ورزش می کند.

او می گوید:تا قبل از سن ۳۰ سالگی هیچ وقت به طور جدی ورزش نکرده بودم اما بعد از آن تصمیم گرفتم تا با ورزش جوانی و سلامت خود را حفظ کنم که البته نتیجه بخش نیز بود.

سال گذشته مسافت ۳۷ مایلی بین سوماترا و پنی سولار مالزی را شنا کردم و قصد داریم در آینده نزدیک رود هان در سئول کره جنوبی را نیز شنا کنم.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : سن واقعی این زن باورتان نمی‌شود! +عکس
دیدگاه شما در مورد : سن واقعی این زن باورتان نمی‌شود! +عکس

سن واقعی این زن باورتان نمی‌شود! +عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ