• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27459 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396 - ساعت: 19:44

چاپ
هیات رزمندگان شهرستان میاندورود از حجت الاسلام رئیسی اعلام حمایت کرد

طی پیامی؛

هیات رزمندگان شهرستان میاندورود از حجت الاسلام رئیسی اعلام حمایت کرد


هیات رزمندگان شهرستان میاندورود طی پیامی از حجت الاسلام رئیسی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

به گزارش میانخبر، هیات رزمندگان شهرستان میاندورود طی پیامی از حجت الاسلام رئیسی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

در این پیام آمده است:

هیات رزمندگان اسلام شهرستان میاندورود با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که انتخابات روز جمعه را یک جشن ملی و یک حماسه بزرگ مردمی و جلوه‌ای از اندیشه نو و جذاب مردم‌سالاری اسلامی در مقابل دیدگان جهانیان دانست، اعلام می‌دارد ضمن حضور حداکثری در 29 اردیبهشت پای صندوق‌های رای و انجام این واجب عینی به کل جهان ثابت می‌کنیم شیعه هستیم و تا پای جان پای آرمان‌های خود می‌مانیم و باز هم در این تکلیف بزرگ سربلند بیرون خواهیم آمد.

هیات رزمندگان متشکل از رزمندگان، ایثارگران آزادگان و یاران هشت سال دفاع مقدس اعلام می‌داریم ما برای تغییر به نفع مردم به کسی رای خواهیم داد که نگاهش به اقشار آسیب دیده جامعه بوده و به‌دنبال عزت بخشیدن به آنها است .

به کسی رای می‌دهیم که با حفظ کرامت و شان انقلاب و خط امام راحل و شهدای بزرگوار در مسیر ولایت باشد و ولایت‌مداری و ولایت محوری اعتماد کامل داشته باشد.

به کسی رای می‌دهیم که به‌دنبال اجرای عملی شعار ما می‌توانیم بوده و نگاهش به داخل و ظرفیت‌های بسیار توانمند داخلی و اقتصاد مقاومتی باشد.

به کسی رای می‌دهیم که خود طعم فقر و طعم تلخ سفره خالی را چشیده باشد نه اینکه فقط از زبان دیگران شنیده باشد.

به کسی رای می‌دهیم که تشنه خدمت باشد نه شیفته قدرت و قدرت را جایگاهی برای خدمت به آحاد جامعه خصوصا محرومان بداند.

به کسی رای می‌دهیم که در مقابل فشارهای دشمن نترسد و مقاوم باشد و در میدان خارج کشور تا پای جان پای اصول و اعتقاد و ارزش‌های خود ایستادگی نماید.

آری ما بارها گفتیم ما برای تغییر به نفع مردم تکرار می‌کنیم برای تغییر به نفع مردم به سید حماسی و جهادی حجت الاسلام دکتر سیدابراهیم رئیسی رای خواهیم داد و ضمن ادای تکلیف خود با انتخاب اصلح خود در پیشگاه امام و شهیدان و مقام معظم رهبری رو سپیدیم.

قاسم عباسی مسئول هیات رزمندگان شهرستان میاندوروددیدگاه شما در مورد : هیات رزمندگان شهرستان میاندورود از حجت الاسلام رئیسی اعلام حمایت کرد

هیات رزمندگان شهرستان میاندورود از حجت الاسلام رئیسی اعلام حمایت کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ