• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27479 - تاریخ انتشار : جمعه 05 خرداد 1396 - ساعت: 20:17

چاپ
شهروندنوین شکست دور رفت را در ثانیه‌های پایانی جبران کرد

در هفته اول دور رفت لیگ دسته دو فوتسال کشور؛

شهروندنوین شکست دور رفت را در ثانیه‌های پایانی جبران کرد


تیم فوتسال شهروند نوین سورک موفق شد در هفته نخست دور برگشت لیگ دسته دو کشور تیم شپمان شاهرود را شکست دهد.

به گزارش میانخبر، عصر امروز در چارچوب هفته هشتم و دیدار نخست دور برگشت لیگ دسته دو فوتسال کشور تیم شهروندنوین سورک میزبان پیمان شاهرود بود.

بازی در حالی برگزار می‌شد که بازی رفت را تیم شاهرود با نتیجه دو بر یک به سود خود به پایان رسانده بود اما با این حال تیم شهروندنوین در صدر جدول این گروه و پیمان شاهرود در رده سوم قرار داشت.

نیمه نخست این دیدار بدون گل تمام شد اما با آغاز نیمه دوم و در دقیقه نخست تیم میزبان توسط مرتضی مظفری به گل رسید.

بازی تا دقیقه 33 با همین نتیجه دنبال می‌شد که تیم مهمان توانست در یک ضد حمله به گل تساوی برسد و با ادامه فشارهای خود در دقیقه 35 گل دوم را نیز به ثمر رساند.

در ادامه تیم میزبان که به‌دنبال پیروزی بود با پنج نفره شدن در حمله، موفق شد خیلی زود به گل تساوی توسط سجاد رنجبر در دقیقه 36 برسد.

بازیکنان شهروند به حمله با پنج نفر ادامه دادند و توانستند در 35 ثانیه پایانی گل برتری را دوباره توسط مرتضی مظفری وارد دروازه تیم مهمان کنند و بازی نیز با همین نتیجه به پایان برسانند.

با این پیروزی شهروندنوین 19 امتیازه شد و به تنهایی و با چهار امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم در صدر جدول قرار گرفت و پیمان شاهرود در رده سوم باقی ماند.

این بازی تحت تاثیر فوت جوان ورزشکار شهر سورک مرحوم کاظم یاوری قرار داشت و قبل از آغاز بازی بازیکنان تیم شهروند با اهدا گل و بازوبند مشکی و چاپ عکس آن مرحوم بر روی بازوبند کاپیتانی یاد آن مرحوم را گرامی داشتند.

همچنین در پایان بازی بازیکنان، کادر فنی و اعضای هیات مدیره باشگاه در مراسم ختم مرحوم کاظم یاوری در مسجد امام حسین(ع) شهر سورک حضور پیدا کردند.دیدگاه شما در مورد : شهروندنوین شکست دور رفت را در ثانیه‌های پایانی جبران کرد

شهروندنوین شکست دور رفت را در ثانیه‌های پایانی جبران کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ