• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27483 - تاریخ انتشار : شنبه 06 خرداد 1396 - ساعت: 19:40

چاپ
شورای آینده همه از تجربه کافی برخوردار هستند/ بانوان در تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان جامعه تاثیر بسزایی دارند

رئیس شورای اسلامی شهر سورک:

شورای آینده همه از تجربه کافی برخوردار هستند/ بانوان در تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان جامعه تاثیر بسزایی دارند


رئیس شورای اسلامی شهر سورک گفت: حضور خانم خداپناه به‌عنوان اولین بانوی راه یافته به شورای شهر این پیام را دارد که بانوان در تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان جامعه تاثیر بسزایی دارند.

به گزارش میانخبر، علی‌اکبر قاسم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، از حضور پرشور مردم در انتخابات تشکر کرد و گفت: این حضور نشان می‌دهد مردم به نظام خودشان، دولت مردان و در راس مقام معظم رهبری علاقه‌مند هستند و با این حضور بیعت دوباره داشتند.

وی بیان کرد: به‌عنوان بازرس ویژه انتخابات در شهرستان میاندورود به اکثر حوزه‌های انتخابی سرکشی کردم و از ابتدای صبح با حضور پرشور مردم مواجه بودیم که نشان از آن دارد با وجود هجمه‌های تبلیغاتی دشمن، این حرکت آنها مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بود.

رئیس شورای اسلامی شهر سورک، مهمترین اتفاق بعد از انتخابات را آرامش و اخلاق مداری کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراها بیان کرد و آن را نشعت گرفته از فرهنگ بالای ملت ایران دانست.

قاسم‌زاده درباره ترکیب شورای پنجم سورک، اظهار کرد: در ترکیب شورای آینده همه از تجربه کافی برخوردار هستند و کسانی که جدیدا ورود پیدا کردند از جمله آقای علیخانی تجربه 10 ساله در کارنامه دارند که می‌تواند برای شهر مثمر ثمر باشد.

وی درباره حضور یک خانم در جمع شورا، خاطرنشان کرد: حضور خانم خداپناه به‌عنوان اولین بانوی راه یافته به شورای شهر این پیام را دارد که بانوان در تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان جامعه تاثیر بسزایی دارند.

این عضو شورای دوره چهارم، تصریح کرد: امیدواریم خانم خداپناه با عملکرد خوب خود فضا را برای ورود بانوان در عرصه‌های اجتماعی در آینده بیشتر کند.

قاسم‌زاده با اشاره به افراد منتخب از سوی مردم، تاکید کرد: با توجه به انتخاب این افراد از سوی مردم مسئولیت سنگینی هم بر گردن افراد منتخب و هم بر گردن مردم سورک درجهت حمایت از منتخبین خود وجود دارد.

وی اضافه کرد: با توجه به تجربه 10 ساله، نتیجه‌گیری من این است که عدم مشارکت مردم در مسائل شهری باعث تضعیف پارلمان شهری خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر سورک، بیان کرد: درخواست من از مردم خوب شهرم این است که نمایندگان خود را در طول این چهار سال در تمام مسائل اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و عمرانی همراهی کنند.دیدگاه شما در مورد : شورای آینده همه از تجربه کافی برخوردار هستند/ بانوان در تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان جامعه تاثیر بسزایی دارند

شورای آینده همه از تجربه کافی برخوردار هستند/ بانوان در تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان جامعه تاثیر بسزایی دارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ