• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27495 - تاریخ انتشار : دوشنبه 08 خرداد 1396 - ساعت: 17:15

چاپ
تیم‌های مازندران همیشه از نبود اسپانسر رنج برده‌اند/ امیدوارم شهروندنوین مایه افتخار شهر شود

سرمربی شهروندنوین سورک:

تیم‌های مازندران همیشه از نبود اسپانسر رنج برده‌اند/ امیدوارم شهروندنوین مایه افتخار شهر شود


سرمربی شهروندنوین سورک گفت: مازندران همیشه نبود اسپانسر آنها را اذیت کرده است و ما امیدواریم همه اعضای هیات مدیره، مسئولین شهری، شهردار و اعضای شورای شهر دست به دست هم دهند تا این تیم که جایگاه جدیدی در استان و کشور در حال باز کردن برای خود است مسیر را راحت‌تر طی کند.

به گزارش میانخبر، رضا پیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره آخرین وضعیت تیم فوتسال شهروندنوین سورک، گفت: بعد از اینکه در نیم فصل اول هفت بازی کردیم و بازی اول را باخته بودیم و پنج برد و یک تساوی داشتیم با همت و تلاش بازیکنان و همه اعضای هیات مدیره در جایگاه اول قرار گرفتیم.

وی بیان کرد: بعد از پایان نیم فصل به دلایلی مجبور شدیم یک هفته تمرینات را تعطیل کنیم و این یک هفته به ضرر ما تمام شد و هفته دوم که آمدیم تمرین را شروع کنیم دوست نزدیک ما آقای یاوری فوت شدند و روحیه مناسبی نداشتم و آقای جابر ابراهیمی زحمت تمرینات را به دوش کشید و توانستیم نتیجه لازم را بگیریم.

سرمربی تیم فوتسال شهروند نوین سورک درباره بازی مقابل پیمان شاهرود، گفت: پیمان تیم خوبی است و با توجه به اینکه تنها شکست ما در نیم فصل اول مقابل این تیم بود بازی را برای بازیکنان ما حساس کرده بود و کمی عصبی بازی می‌کردند.

پیری پیرامون پنج نفره بازی کردن در دقایق پایانی مقابل پیمان شاهرود، خاطرنشان کرد: بازی پنج نفره یکی از استراتژی های مهم در بازی فوتسال است، شاید زمانی در گذشته با اینکه بازی را جلو بودیم بازی را پنج نفره کردیم و همیشه عقب بودن دلیل بر پنج نفره کردن نیست.

وی تصریح کرد: چون در تمرینات روی آن کار می‌کنیم هر لحظه آمادگی بازی به این شکل را داریم و توانستیم در لحظات پایانی با حفظ آرامش نتیجه بازی را برگردانیم.

پیری درباره برگزاری بازی‌ها در ماه رمضان، اظهار کرد: بازی‌ها در ماه رمضان ساعت 10 شب برگزار می‌شود و تاثیری در نوع بازی ما ندارد اما نوع مسافرت ما تغییر می‌کند.

وی افزود: چون بازیکنان روزه می‌گیرند سال گذشته نیز این چالش را داشتیم که بازیکنان در طول روز به‌دلیل روزه بودن و تمرین کردن تحلیل می‌رفتند و امسال تدبیری اتخاذ می‌کنیم تا این اتفاق برای ما نیفتد.

سرمربی شهروندنوین سورک پیرامون مشکلات تیم، بیان کرد: تیم‌های مازندران همیشه نبود اسپانسر آنها را اذیت کرده است و ما امیدواریم همه اعضای هیات مدیره، مسئولین شهری، شهردار و اعضای شورای شهر دست به دست هم دهند تا این تیم که جایگاه جدیدی در استان و کشور در حال باز کردن برای خود است مسیر را راحت‌تر طی کند و در نهایت باعث افتخار و سربلندی شهر و همه ورزشکاران شود.دیدگاه شما در مورد : تیم‌های مازندران همیشه از نبود اسپانسر رنج برده‌اند/ امیدوارم شهروندنوین مایه افتخار شهر شود

تیم‌های مازندران همیشه از نبود اسپانسر رنج برده‌اند/ امیدوارم شهروندنوین مایه افتخار شهر شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ