• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 27509 - تاریخ انتشار : یکشنبه 04 تیر 1396 - ساعت: 18:08

چاپ
پذیرفتنی نیست عده‌ای بخواهند قبح تنفر ملت از صهیونیست‌ها را با واردات دارو از اسرائیل بشکنند

پذیرفتنی نیست عده‌ای بخواهند قبح تنفر ملت از صهیونیست‌ها را با واردات دارو از اسرائیل بشکنند


عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه پذیرفتنی نیست عده‌ای بخواهند قبح، زشتی و تنفر ملت ایران از صهیونیست‌ها را با واردات دارو از اسرائیل بشکنند، گفت: نمی‌توانیم در برابر دهن‌کجی به مردم سکوت کنیم.

به گزارش میانخبر، واردات هر گونه اقلامی که در داخل تولید می‌شود، در کلان منع شده است و قابل دفاع نیست و همه توافق داریم که باید به این موضوع رسیدگی شود.

وی افزود: موضوع واردات دارو از اسرائیل یک بحثی است که فکر می‌کنم شاید یک جریان فکری خاصی پشت این قضیه باشد یا اینکه یک نوع فتنه جدیدی می‌خواهد شکل بگیرد و اگر ما، صهیونیست‌ها را دشمن شماره یک در جهان اسلام می‌دانیم، یک عده‌ای بخواهند به این شعار انقلابی و اسلامی آسیب بزنند، یعنی قبل از آنکه بحث تجارت مطرح باشد وضعیت جور دیگری در ذهن‌ها جای بگیرد.

این عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر کسی بخواهد به خودش جرأت و جسارت معامله با اسرائیل را بدهد، به نوعی در مقابل دستاوردهای انقلاب و استراتژی نظام حرکت می‌کند و این مسئله را باید به نیروهای امنیتی واگذار کرد و مجلس هم موضوع را پیگیری کند که اگر صحت آن تأیید شود یک برخورد انقلابی و قانونی و جدی با عوامل آن ورای یک موضوع قاچاق برخورد کند، هر چند روی موضوع قاچاق نیز باید اندیشه کرد.

رنجبرزاده اظهار داشت: باید این موضوع را از طریق وزارت اطلاعات و دستگاه‌های امنیتی پیگیری کنیم، ضمن اینکه از وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست کنیم موضوع را رصد کنند و اگر صحت دارد با عوامل آن برخورد بسیار شدید و قانونی انجام شود.

وی اضافه کرد: در مجلس شورای اسلامی نیز از بُعد قاچاق آن، کمیسیون اقتصادی حتماً پیگیری کند و از بُعد قاچاق از اسرائیل نیز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی باید ورود کند و این موضوع را با شدت و جدیت پیگیری کند و این دو کمیسیون به مجلس گزارش بدهند.

نماینده اسدآباد در مجلس ادامه داد: اصلاً پذیرفتنی نیست که بخواهند قبح و زشتی و تنفر ملت ایران را با این حرکت‌ها بشکنند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: بنده حتماً این موضوع را در هیأت رئیسه مجلس مطرح می‌کنم و نظر رئیس و هیأت رئیسه را جویا می‌شوم و ان‌شاءلله منتظر اسناد مدارکی هم هستیم که از دستگاه‌های مختلف به ما برسد، مبنی بر حرکت‌های مرموزانه و مذبوحانه عده‌ای که بخواهند در جبهه دشمن قرار بگیرند.

رنجبرزاده در پاسخ به این پرسش که آیا مجلس به صورت ویژه به این موضوع ورود خواهد کرد؟ گفت: بله، مجلس به صورت ویژه این موضوع را پیگیری خواهد کرد، البته من می‌توانم پیشنهاددهنده باشم و حتماً پیشنهاد خواهم کرد.

وی ادامه داد: مجلس باید به صورت ویژه ورود کند و بنده به عنوان عضو هیأت رئیسه مجلس اعتقاد دارم کمیسیون‌های «امنیت ملی و سیاست خارجی»، «صنابع و معادن» و «اقتصادی» مجلس این موضوع را بررسی کنند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: ما نمی‌توانیم درباره دهن‌کجی به مردم سکوت کنیم.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : پذیرفتنی نیست عده‌ای بخواهند قبح تنفر ملت از صهیونیست‌ها را با واردات دارو از اسرائیل بشکنند
دیدگاه شما در مورد : پذیرفتنی نیست عده‌ای بخواهند قبح تنفر ملت از صهیونیست‌ها را با واردات دارو از اسرائیل بشکنند

پذیرفتنی نیست عده‌ای بخواهند قبح تنفر ملت از صهیونیست‌ها را با واردات دارو از اسرائیل بشکنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ