• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27535 - تاریخ انتشار : شنبه 10 تیر 1396 - ساعت: 01:08

چاپ
راه اندازی مجدد شرکت بعد از تعمیرات اساسی/ امیدوار به حمایت مسئولان هستیم

مدیر شرکت پارس کرم خزر خبر داد

راه اندازی مجدد شرکت بعد از تعمیرات اساسی/ امیدوار به حمایت مسئولان هستیم


مدیر شرکت پارس کرم خزر از راه اندازی مجدد شرکت بعد از انجام تعمیرات اساسی به مدت دو ماه خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، از راه اندازی مجدد شرکت پارس کرم خزر خبر داد و گفت: این شرکت به‌دلیل تعمیرات دستگاه‌های فرسوده به مدت 2 ماه تعطیل بود.

وی بیان کرد: در سال جاری و با راه‌اندازی مجدد شرکت، حقوق کارگران را از 900 هزار تومان به یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش دادیم و همچنین از مزایای قانون کار برخوردار شدند.

مدیر شرکت پارس کرم خزر به تلاش‌های انجام شده برای رفع مشکلات و پرداخت بدهی‌های شرکت اشاره کرد و افزود: با مدیر امور برق شهرستان برای پرداخت بدهی برق مصرفی مربوط به مدیریت دوره قبل و همچنین با بیمه تامین اجتماعی برای تحت پوشش قرار دادن کارگران به بیمه تامین اجتماعی مذاکرات خوبی انجام شد.

حمیدی تصریح کرد: برای حل مشکل پسماند و حمل آن که مربوط به دوره مدیریت قبلی می‌شد مناقصه برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: برای افزایش روحیه کارگران و ارائه خدمات مطلوب اقداماتی نظیر پرداخت هر ماه پنج میلیون تومان به 6نفر از کارگران نمونه، برگزاری کلاس توجیهی برای کارگران، ایمن کردن کارگران در محیط کار، فضا سازی و گل کاری در محوطه کار خانه انجام شد.

حمیدی ابراز امیدواری کرد بتوانیم با ادامه فعالیت شرکت با همکاری مسئولان شهرستان بتوانیم علاوه بر تولید و تامین نیاز بخش زیادی از صنایع کشور، اشتغال موجود نیروی کار شهرستان را حفظ کنیم.دیدگاه شما در مورد : راه اندازی مجدد شرکت بعد از تعمیرات اساسی/ امیدوار به حمایت مسئولان هستیم

راه اندازی مجدد شرکت بعد از تعمیرات اساسی/ امیدوار به حمایت مسئولان هستیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ