• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27544 - تاریخ انتشار : شنبه 24 تیر 1396 - ساعت: 19:55

چاپ
پروژه گازرسانی به روستاهای بالادست میاندورود با اعتبار 47 میلیارد ریال آماده انجام است

مدیرعامل شرکت گاز مازندران:

پروژه گازرسانی به روستاهای بالادست میاندورود با اعتبار 47 میلیارد ریال آماده انجام است


مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: پروژه گازرسانی به روستاهای بالادست شهرستان میاندورود با اعتبار 47میلیارد ریال آماده انجام است و منتظر اخذ مجوز از وزارت نفت هستیم.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در جلسه شورای اداری میاندورود، اظهار کرد :29 در اردیبهشت مردم با حضور پرشکوه در انتخابات مهر تایید دوباره بر نظام جمهوری اسلامی زدند و با انتخابات مجدد دکتر حسن روحانی به عنوان رییس جمهور بر ما تکلیف کردند تا سیاست‌های دولت تدبیر و امید را اجرایی کنیم حتی اگر کسانی با ناملایمتی با ما رفتار کنند.

وی با بیان اینکه در سال جاری 20 میلیارد ریال افزایش اعتبار داشتیم، افزود: حدود 140میلیارد ریال اعتبار در حوزه‌های مختلف در نظر گرفته شد که با در نظر داشتن اقتصاد مقاومتی، حوزه آب شرب و آموزش و پروش را در اولویت قرار دادیم.

در ادامه جلسه محمداسماعیل ابراهیم زاده مدیر عامل شرکت گاز مازندران، خاطرنشان کرد: دولت یعنی مردم و مردم یعنی نظام جمهوری اسلامی و همه برای نظام جمهوری اسلامی و مردم خدمت می‌کنیم؛ مردم ولی نعمت ما هستند و هرکس در هر جایگاهی بخواهد فرصتی را از مردم بگیرد خلاف شرع عمل کرده و خیانت کرده است.

وی در ادامه بیان کرد: پروژه لوله کشی گاز دامغان -کیاسر- نکا از دستاوردهای برجام است و لوله‌های این پروژه از کشور هند و از محل پول‌های آزاد شده نفت پس از برجام است و با اتمام این پروژه استان مازندران هیچ وقت مشکل گاز نخواهد داشت.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با عنوان اینکه 90 درصد روستاهای مازندران از نعمت گاز بهره‌مند هستند، افزود: به همه روستاهای بالای 20خانوار گازرسانی می‌کنیم و پروژه گازرسانی به روستاهای بالادست شهرستان میاندورود با اعتبار 47میلیارد ریال آماده انجام است و منتظر اخذ مجوز از وزارت نفت هستیم که با تلاش نمایندگان محترم مجلس به زودی محقق می‌شود و کلنگ آغاز این پروژه به زمین می‌خورد.مطالب مرتبط با : پروژه گازرسانی به روستاهای بالادست میاندورود با اعتبار 47 میلیارد ریال آماده انجام است
دیدگاه شما در مورد : پروژه گازرسانی به روستاهای بالادست میاندورود با اعتبار 47 میلیارد ریال آماده انجام است

پروژه گازرسانی به روستاهای بالادست میاندورود با اعتبار 47 میلیارد ریال آماده انجام است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ