• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27556 - تاریخ انتشار : دوشنبه 09 مرداد 1396 - ساعت: 16:36

چاپ
جمع آوری 480 میلیون ریال زکات واجب در سه ماهه نخست سال جاری

قائم مقام کمیته امداد میاندورود خبر داد

جمع آوری 480 میلیون ریال زکات واجب در سه ماهه نخست سال جاری


قائم مقام کمیته امداد میاندورود از جمع آوری 480 میلیون ریال زکات واجب در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش میانخبر، امید صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه مردم میاندورود در سه ماهه نخست سال جاری 480 میلیون ریال زکات واجب پرداخت کردند، گفت: این میزان زکات جمع آوری شده به منظور رفع مشکلات محرومان همان شهرستان هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم شهرستان میاندورود در مشارکتهای عمومی همکاری خوبی با کمیته امداد دارند، افزود: در سه ماهه نخست سال جاری 24 درصد زکات واجب در بخش عمران و تکمیل پروژه های عام المنفعه 76 درصد هم در بخش حمایتی هزینه شد.

قائم مقام کمیته امداد میاندورود با بیان اینکه پرداخت زکات یک واجب شرعی است و هر کسی در حیطه مسئولیت خود باید در این امر تلاش کند، خاطرنشان کرد: اولویت هزینه کرد زکات جمع آوری شده برای رفع مشکلات مددجویان ونیازمندان است.

صادقی با اشاره به برداشت گندم از مزارع در میاندورود تصریح کرد: کشاورزان روستای جامخانه از توابع این شهرستان حدود 500کیلوگرم گندم به عنوان زکات واجب به کمیته امداد پرداخت کردند.

وی در پایان اظهار کرد: در شهرستان میاندورود یک هزار و 882 نفر تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.مطالب مرتبط با : جمع آوری 480 میلیون ریال زکات واجب در سه ماهه نخست سال جاری
دیدگاه شما در مورد : جمع آوری 480 میلیون ریال زکات واجب در سه ماهه نخست سال جاری

جمع آوری 480 میلیون ریال زکات واجب در سه ماهه نخست سال جاری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ