• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27561 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 مرداد 1396 - ساعت: 12:11

چاپ
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی است فرهنگی و تبلیغی که مسئولیت سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و هماهنگی برگزاری مراسم های رسمی و عمومی در مناسبت‌های انقلاب اسلامی را برعهده دارد.

به گزارش میانخبر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی است فرهنگی و تبلیغی که مسئولیت سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و هماهنگی برگزاری مراسم های رسمی و عمومی در مناسبت‌های انقلاب اسلامی را برعهده دارد.

این نهاد که به فرموده مقام معظم رهبری یکی از کهن ترین و پرسابقه ترین نهادهای نظام جمهوری اسلامی است در 12 مرداد سال 1359 با تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) به منظور مدیریت، هدایت و اجرای مراسمات و مناسبتهای انقلابی و بزرگداشت ایام ا... اسلامی بنا نهاده شد و تلاش میکند تا با بهره گیری از ظرفیتهای موجود نظام، در آماده سازی و بسترسازی جهت حضور حداکثری و آگاهانه ملت ایران و مشارکت جویی از اقشار مختلف مردم در برگزاری مراسمات و مناسبت‌هاحرکت کند و مؤثر واقع شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی تابه حال، نقش برجسته‌ای را در ایجاد همبستگی تشکل‌ها و جناح‌های سیاسی در برگزاری مراسمات و ایجاد تمهیدات لازم برای حضور مستمر در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن ایفا نموده است و در همین راستا برای انسجام وظایف خود اقدام به تشکیل ستادهای مختلف نظیر ستادهای گرامیداشت دهه مبارک فجر، شهدای هفتم تیر، روز قدس، ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد، یوم ا... 13 آبان و ... با همکاری دستگاه ها، نهادها، و سازمانها نموده که با برنامه ریزی‌های مدون اقدام به برگزاری مراسمات و آیین‌ها خواهند کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان میاندورود همواره در راستای برپایی هرچه باشکوه تر برنامه‌ها و مناسبت‌ها از جمله برنامه‌های اجرایی ارتحال حضرت امام‌ها و مراسمات غیر مترقبه با همکاری دستگاه‌های اجرایی و دیگر سازمان‌ها و نهادها تلاش نموده است و همیشه قدردان حضور پرشور مردم ولایی و فهیم این شهرستان در برنامه‌های مذکور بوده و این سرمایه الهی را مایه مباهات خود دانسته و با این نعمت بزرگ به خود می‌بالد.

« شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان میاندورود»مطالب مرتبط با : بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد
دیدگاه شما در مورد : بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ