• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27566 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 مرداد 1396 - ساعت: 18:08

چاپ

شرق عربستان همچنان ناآرام


نظامیان آل سعود امروز چهارشنبه بار دیگر به منطقه شیعه‌نشین العوامیه در شرق عربستان یورش بردند و منازل مسکونی برخی از اهالی آن را بشدت گلوله باران کردند.

به گزارش میانخبر، نظامیان سعودی امروز تعدادی از منازل مسکونی اهالی منطقه العوامیه در شرق عربستان را گلوله باران کردند و در درگیری‌ها هفت نفر از جمله دو پلیس نیز کشته شدند. نظامیان آل سعود امروز چهارشنبه بار دیگر به منطقه شیعه‌نشین العوامیه در شرق عربستان یورش بردند و منازل مسکونی برخی از اهالی آن را بشدت گلوله باران کردند. فعالان سعودی گزارش دادند که نظامیان سعودی مانع ورود تیم‌های امدادرسانی و هلال احمر به العوامیه می‎شوند تا مجروحان به بیمارستان منتقل نشوند.
منابع توئیتری خبر دادند که نظامیان خواستار خروج اهالی العوامیه از این منطقه شدند و تاکید کردند که اگر این منطقه را ترک نکنند سرنوشت آنها مرگ خواهد بود.
فعالان همچنین گزارش دادند که تلفن و اینترنت مردم العوامیه قطع شده است و  امکان برقراری ارتباط آنها با بیرون از منطقه وجود ندارد. همچنین بر اساس منابع محلی، بر اثر درگیری‌های امروز هفت نفر کشته شدند که گفته می‌شود دو نفر آنان نیروی پلیس بودند.
عربستان اخبار درگیری‌های نیروهای امنیتی با مردم در شرق این کشور را بایکوت کرده و اجازه نمی‌دهد اخبار آن منتقل شود.


منبع : فردانیوز

دیدگاه شما در مورد : شرق عربستان همچنان ناآرام

شرق عربستان همچنان ناآرام تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ