• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2757 - تاریخ انتشار : جمعه 03 مرداد 1393 - ساعت: 17:57

چاپ
مسلمانان جهان نسبت به قدس احساس تکلیف دارند

امام جمعه میاندورود:

مسلمانان جهان نسبت به قدس احساس تکلیف دارند


امام جمعه میاندورود اظهار کرد: روز قدس تنها به دلیل یک قطعه زمین و سرزمین نیست بلکه مسئله جهان اسلام است و همه مسلمانان جهان نسبت به قدس احساس تکلیف دارند

    به گزارش میانخبر ، حجت‎الاسلام مجتبی رسولی جویباری در خطبه‌های نماز جمعه روز قدس با بیان اینکه سال‌ها است از ظلم اسرائیل می‎گذرد، اظهار کرد: انگلیسی‎ها رژیم حیله‌گر اسرائیل را با برنامه راه‎اندازی کرد و امروز هم با برنامه کار می‎کنند.

وی افزود: انتقال یهودیان از اروپا و یهودی‎سازی منطقه قدس و فلسطین چیزی است که انگلیس از ابتدا به دنبال آن بود و امروز هم آن را دنبال می‎کنند.

امام جمعه میاندورود بیان کرد: آنها آمدند تا از ایجاد دولت‎های اسلامی در منطقه جلوگیری کنند و کسی جرات نکند به دایره دین اسلام محمدی رجوع کند.

این‌ مسئول ادامه داد: تسلط بر منابع زیرزمینی و سرزمینی منطقه هدفی است که آنان به دنبال آن بوده و هستند.

رسولی تاکید کرد: روز قدس روز اسلام است و روز حمایت همه مسلمانان از مردم مظلوم جهان به ویژه فلسطینیان است.

وی اظهار کرد: روز قدس تنها به دلیل یک قطعه زمین و سرزمین نیست بلکه مسئله جهان اسلام است و همه مسلمانان جهان نسبت به قدس احساس تکلیف دارند.

خطیب جمعه میاندورود با بیان اینکه ما این روز را مقدس و اسرائیل را غده سرطانی می‌دانیم، تصریح کرد: غده سرطانی غده مضر و تخریب کننده است و تا زمانی که این غده برداشته نشود جهان اسلام نمی‎تواند نفس بکشد.

رسولی گفت: حمله به غزه در مقابل زنان و کودکان بی‎دفاع چیزی به غیر از حب و کینه از اسلام نیست.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود افزود: فشار سیاسی و اقتصادی به کشورهای دنیا و حمایت نظامی از اسرائیل از سوی آمریکا چیزی جز بی‌ارادگی آمریکا نسبت به اسرائیل نیست و این نشان می‎دهد که آمریکا غلام حلقه به گوش اسرائیل است.

وی در پایان تاکید کرد: تنها راه نجات و پیروزی قدس همین است که همه دست به دست هم دهیم و همه کشورهای اسلامی از آرمان قدس حمایت کننددیدگاه شما در مورد : مسلمانان جهان نسبت به قدس احساس تکلیف دارند

مسلمانان جهان نسبت به قدس احساس تکلیف دارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ