• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2760 - تاریخ انتشار : جمعه 03 مرداد 1393 - ساعت: 19:17

چاپ
تنفر مردم از رژیم کودک کش اسرائیل/حمایت همه جانبه از مردم فلسطین

میانخبر از راهپیمایی روز جهانی قدس گزارش می دهد

تنفر مردم از رژیم کودک کش اسرائیل/حمایت همه جانبه از مردم فلسطین


همزمان با روز جهانی قدس یادگار جاویدان امام خمینی (ره) بنیانگذار ادبیات ضد استعماری در قرن حاضر، مردم میاندورود ندای دفاع از مردم مظلوم فلسطین را سر دادند.

به گزارش میانخبر ، همزمان با روز جهانی قدس یادگار جاویدان امام خمینی (ره) بنیانگذار ادبیات ضد استعماری در قرن حاضر، مردم میاندورود ندای دفاع از مردم مظلوم فلسطین را سر دادند. 

اقشار مختلف میاندورود شامل کارگر و کارمند، بازاری و کشاورز، دانش‎آموز و دانشجو همچنین فقیر و غنی ندای دلنشین وحدت مسلمانان برای ریشه‌کنی ظلم سر دادند.

پیرمرد و پیرزن، نوجوان و نونهال، جوان و میانسال با مشت‎های گره کرده خشم و تنفر خود را از فجایع اسرائیل و نوکران منطقه‌ای آنها مانند گروه‌های تکفیری را فریاد زدند.

ندای مرگ بر اسرائیل مردان و زنان میاندورودی همگام با سراسر کشور و هم‎ندا با آزادیخواهان و مسلمانان جهان بار دیگر طغیان و ستم جغد صفتان روزگار را به نابودی رهنمون ساخت.

روزه‌داران میاندورودی از صمیم قلب آرزوی آزادی قدس و سرزمین‎های اسلامی زیر اشغال حکام خائن و مزدوران تکفیری آنان را از خدای متعال مسئلت کردند.

شور و نشاط مردم روستایی و شهری در میاندورود راهپیمایی روز قدس امسال را پررنگ‌تر از همیشه و با فریادهای رساتر به رخ دیو‏صفتان و دشمنان انسانیت در سرزمین‏‌های اشغالی کشید.

میلاد ابراهیمی دانشجوی 24 ساله سورکی که در این راهپیمایی حضور داشت گفت: روز قدس روز اسلام است روزی است که ماهیت اسلام به تمام جهانیان شناسانده می شود، روز قدس مظهر ظلم ستیزی مسلمانان و حمایت از مستضعفین جهان است.

ما شیعیان پیرو خط امام دوباره امسال نشان دادیم که فلسطینیان تنها نیستند ، اگرچه ما نمی توانیم در کنارشان باشیم ولی قلبا و با تمام احساسمان ظلمهای مستکبران را محکوم و از آنها حمایت می کنیم.

به امید پیروزی بزرگ و ظهور حضرت حجت

نصیری فرمانده انتظامی میاندورود گفت: راهپیمایی روز قدس در حقیقت فریاد ضد ظلم و طغیان و لبیک به ندای نبی اکرم (ص) است و امسال باشکوه ترین راهپیمایی روز قدس را در کشور شاهد هستیم.

نیروی انتظامی میاندورود همانند سالهای گذشته علاوه بر برقراری نظم و امنیت با حضور پرشکوه و یکپارچه همگام با مردم فریاد مرگ بر اسرائیل را سر داده است.

علی یوسفی از دیگر حاضران راهپیمایی باشکوه روز قدس اظهار داشت: قدس متعلق به همه مسلمانان است و هر وجب از خاک فلسطین از خاک مسلمین است.

بنا به فرمایشات رهبری ما نیز معتقدیم حمایت از مقاومت فلسطینی محدود به دولت ها نیست و آحاد مسلمین باید در آن مسئولانه نقش ایفا کنند و همه می توانند تاثیر گذار باشند.

ما با این حضورمان حمایت خودمان را از مردم مظلوم فلسطین و ابراز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی را اعلام می کنیم.

اگر همه مسلمانان در هر نقطه از جهان روزی صد ریال به این مردم مظلوم کمک کنند مقدار زیادی خواهد شد برای کمک به اقتصاد و معیشتشان و دلگرمی خواهد شد برای این مردم در ادامه مبارزه با استکبار جهانی

جناسمی فرمانده سپاه ناحیه میاندورود در راهپیمایی جهانی روز قدس گفت: روز قدس متعلق به همه مسلمانان و مستضعفین جهان است باید جهان اسلام در برابر استکبار جهانی و مثلث شوم آن آمریکا ، صهیونیسم و انگلیس بایستد و مظلومیت مسلمانان فلسطین و غزه قهرمان را به گوش جهانیان برسانند.

مردم فهیم و شریف میاندورود با حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت خویش را از ملت مظلوم فلسطین و غزه اعلام کردند و تنفر قلبی خویش را از جنایات صهیونیسم، رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل که با چراغ سبز آمریکا این شیطان بزرگ انجام می شود به نمایش گذاشتند.

روز قدس روز اسلام و اعلام همبستگی با مسلمانان و محکومیت جنایات اسرائیل غاصب، آمریکای جنایتکار و گروهک وحشی و تکفیری داعش است.

 مطالب مرتبط با : تنفر مردم از رژیم کودک کش اسرائیل/حمایت همه جانبه از مردم فلسطین
دیدگاه شما در مورد : تنفر مردم از رژیم کودک کش اسرائیل/حمایت همه جانبه از مردم فلسطین

تنفر مردم از رژیم کودک کش اسرائیل/حمایت همه جانبه از مردم فلسطین تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ