• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27600 - تاریخ انتشار : شنبه 14 مرداد 1396 - ساعت: 11:20

چاپ

این سریال شباهتی به «زیر آسمان شهر» ندارد!


نویسنده سریال «هیات مدیره» گفت: هدف از تولید این سریال آموزش مردم با قوانین و فرهنگ آپارتمان نشینی است.

به گزارش میانخبر، «علی خودسیانی» نویسنده سریال «هیات مدیره» به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی مهران رسام گفت: هدف اصلی این سریال آشنایی مردم با قوانین زندگی آپارتمان نشینی است.

وی ادامه داد: این موضوع کلی‌مان است، مننتهی در قالب طنز و نمایش به تصویر کشیده می‌شود. تاکنون 15 قسمت از این سریال نوشته شده است. من نیز برای بار سوم مشغول بازنویسی هستم و تا این لحظه 2 قسمت را بازنویسی کردم.

نویسنده سریال «مرز خوشبختی» درباره قصه این سریال بیان داشت: قصه در یک آپارتمان سی واحدی اتفاق می‌افتد و سعی کردیم در هر قسمت یک قصه مستقل داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این سریال شباهت‌هایی به سریال «زیر آسمان شهر» خواهد داشت، گفت: این سریال هیچ شباهتی به «زیر آسمان شهر» ندارد.

این نویسنده همچنین افزود: هنوز بازیگرهایمان انتخاب نشدند و گروه در حال پیدا کردن آپارتمانی مناسب برای لوکیشن اصلی این سریال هستند.

وی درباره زمان کلید خوردن این سریال نیز گفت: انشاله تا هفته آینده نگارش 5 قسمت اولیه تمام می‌شود و کار برای تولید آماده خواهد شد.

خودسیانی با اشاره به اینکه احتمال دارد تا تعداد قسمت‌های این سریال افزایش یابد، افزود: در حال حاضر تعداد قسمت‌های «هیات مدیره» 30 قسمت است، اما این احتمال وجود دارد تا با توجه به استقبال مخاطبان این سریال در تعداد قسمت‌های بیشتری نیز تولید شود.

 این سریال در شبکه پنج سیما تهیه و تولید خواهد شد. داستان «هیات مدیره» درباره ساختمانی است که اهالی آن می‌خواهند برای آن هیات مدیره انتخاب کنند و در این مسیر دچار مشکلاتی می‌شوند.


منبع : فردانیوز

مطالب مرتبط با : این سریال شباهتی به «زیر آسمان شهر» ندارد!
دیدگاه شما در مورد : این سریال شباهتی به «زیر آسمان شهر» ندارد!

این سریال شباهتی به «زیر آسمان شهر» ندارد! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ