• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27601 - تاریخ انتشار : شنبه 14 مرداد 1396 - ساعت: 11:21

چاپ

آخرین فرصت منصوریان در استقلال؟!


شنیده‌ها حاکی از آن است که محمد حسین قریب، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال که رابطه چندان خوبی هم با علیرضا منصوریان ندارد قصد دارد در صورتی که استقلال در هفته سوم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی نخستین برد خود در این فصل را بدست نیاورد، تغییر سرمربی تیم را در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش میانخبر، تیم فوتبال استقلال نتوانسته در دو هفته‌ای که از آغاز رقابت‌های لیگ هفدهم می‌گذرد نتایج مدنظر هوادارانش را بدست آورد. هرچند بر اساس 2 هفته نمی‌شود عملکرد کادرفنی یک تیم را ارزیابی کرد و منصوریان هم نشان داده که تیم‌های تحت هدایتش از هفته چهارم یا پنجم شروع به نتیجه گرفتن می‌کنند اما 2 برد اخیر پرسپولیس و برد احتمالی این تیم مقابل نفت تهران در هفته سوم لیگ برتر باعث شده تا برخی از اعضای هیئت مدیره و به خصوص رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال از این نتایج به شدت نگران و ناراضی باشند.

در همین راستا شنیده‌ها حاکی از آن است که محمد حسین قریب، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال که رابطه چندان خوبی هم با علیرضا منصوریان ندارد قصد دارد در صورتی که استقلال در هفته سوم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی نخستین برد خود در این فصل را بدست نیاورد، تغییر سرمربی تیم را در دستور کار خود قرار دهد.

نکته جالب اینکه شنیده می‌شود رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال رابطه چندان خوبی با برخی از اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال ندارد و به همین دلیل در 2 جلسه‌ای که هیئت مدیره جدید باشگاه تشکیل داده که جلسه اخیر آن ساعت 19 روز چهارشنبه بوده شرکت نکرده است. هرچند که قریب به برخی از اعضای هیئت مدیره دلیل این دوجلسه غیبت را مشغله کاری عنوان کرده است. با این شرایط باید دید که نتیجه این اختلافات چه خواهد شد و آیا بازی با تراکتورسازی آخرین دیداری است که منصوریان روی نیمکت آبی‌پوشان می‌نشیند.


منبع : افکارنیوز

مطالب مرتبط با : آخرین فرصت منصوریان در استقلال؟!
دیدگاه شما در مورد : آخرین فرصت منصوریان در استقلال؟!

آخرین فرصت منصوریان در استقلال؟! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ