• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27602 - تاریخ انتشار : شنبه 14 مرداد 1396 - ساعت: 11:29

چاپ
پلیس به دنبال گرفتن قوچان نژاد

پلیس به دنبال گرفتن قوچان نژاد


سایت HITS انگلیس ضمن اشاره به وضعیت تیم فوتبال وست بروم ویچ آلبیون در خط حمله اذعان داشته که تونی پلیس، سرمربی مطرح این تیم باید نگاه ویژه ای به مرد ایرانی خط آتش هیرنفین برای تقویت تیمش در امر گلزنی داشته باشد.

به گزارش میانخبر، رضا قوچان نژاد، مهاجم ملی پوش کشورمان در فصل گذشته لیگ هلند موفق شد عملکرد فوق العاده ای را برای تیم هیرنفین به ثبت برساند.

سایت HITS انگلیس در همین باره ضمن اشاره به وضعیت تیم فوتبال وست بروم ویچ آلبیون در خط حمله اذعان داشته که تونی پلیس، سرمربی مطرح این تیم باید نگاه ویژه ای به مرد ایرانی خط آتش هیرنفین برای تقویت تیمش در امر گلزنی داشته باشد.

در این گزارش آمده است: «تونی پلیس در تابستان امسال کارهای زیادی برای انجام دارد. او اگر می خواهد تیمش را برای یک فصل موفق آماده کند، و همینطور قصد تکمیل خرید جِی رودریگز را دارد، باید یک مهاجم کلاس جهانی را به جمع بازیکنان وست بروم اضافه کند.

در این رابطه وست برومی ها باید انتقال رضا قوچان نژاد، مهاجم هیزنفین هلند را در نظر داشته باشند؛ مهاجمی که یک فصل فوق العاده را در اردیویژه پشت سر گذاشت.

قوچان نژاد موفق شد در فصل گذشته برای تیمش در 37 بازی روی 22 گل تاثیر مستقیم داشته باشد و ذات گلزنی خود را در این سطح بالا نشان دهد.

مهاجم 179 سانتی متری ایران، با توجه به سرعت بالایی که روی توپ های زمینی دارد، می تواند گزینه ایده آلی برای وست بروم باشد. او تمام ویژگی های لازم را برای حضور در کنار جِی رودریگز دارد و حضورش در این تیم باعث می شود تا امکان استفاده از 2 مهاجم برای تونی پلیس فراهم شود  و یک خط حمله غیرقابل پیش بینی برای این تیم تشکیل شود.

قوچان نژاد همچنین سابقه 2 سال حضور در انگلیس و تیم چارلتون را نیز در کارنامه دارد.

پس از اینکه وست بروم در فصل گذشته لیگ برتر تنها 43 گل به ثمر رساند، پلیس نیاز دارد که پتانسیل بالاتری را به خط حمله تیمش تزریق کند و با استفاده از دو مهاجم در خط حمله، این اتفاق برای وست برومویچ محقق خواهد شد و این مهاجم بین المللی که 37 بازی ملی در کارنامه داردف گزینه مناسبی برای این کار به شمار می رود.»


منبع : افکارنیوز

مطالب مرتبط با : پلیس به دنبال گرفتن قوچان نژاد
دیدگاه شما در مورد : پلیس به دنبال گرفتن قوچان نژاد

پلیس به دنبال گرفتن قوچان نژاد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ