• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2761 - تاریخ انتشار : جمعه 03 مرداد 1393 - ساعت: 23:01

چاپ
مشکلی همیشگی راهپیمایی ها + پیشنهاد

مشکلی همیشگی راهپیمایی ها + پیشنهاد


مشکل همیشگی که در راهپیمایی های شهرستان میاندورود با آن روبرو هستیم مشکل سیستم صوتی است که گویا حالا حالا ها قصد برطرف شدن آن وجود ندارد و به منظور رفع آن پیشنهادی مطرح می شود تا شاید مورد بهره برداری قرار گیرد .

به گزارش میانخبر ، مشکل همیشگی که در راهپیمایی های شهرستان میاندورود با آن روبرو هستیم مشکل سیستم صوتی است که گویا حالا حالا ها قصد برطرف شدن آن وجود ندارد .

 مردم میاندورود همزمان با مردم سراسر ایران و جهان روز قدس این روز را که روز دفاع از مظلوم است را با همت آهنین خود در ماه مبارک رمضان با دهان های روزه جهت دفاع از آرمان های قدس شریف و مظلومیت مردم بی دفاع و بی پناه غزه به خیابان ها آمدند و شکوه وصف ناشدنی را بوجود آوردند اما در این میان مشکل سیستم صوتی گویا به این زودی ها قصد سرو سامان گرفتن ندارد . 

پیش تر نیز در 22 بهمن سال گذشته نیز همین مسائل بوجود آمد اما این مسئله به قوت خود پابرجاست با وجود اینکه تمهیداتی اندیشیده شده بود اما گویا جوابگوی کار نبوده و مجددا مشکلاتی را بوجود آورده است .

 پایگاه میانخبر در راستای برطرف شدن این مسئله که شاید چندان هم بزرگ و لاینحل نباشد پیشنهاداتی را به شهردار و شورا شهر سورک و همچنین مسئولان اجرایی و فرهنگی و تبلیغی شهرستان ارائه می دهد تا شاید مورد بهره برداری قرار گیرد .

 از آنجاییکه مسیرهای راهپیمایی در سال های اخیر از مقابل شهرداری تا مصلی نمازجمعه می باشد و در سال های بعد هم قطعا ثابت خواهد ماند مسئولان شهری با همیاری مسئولان اجرایی و متولی در این زمینه طول مسیر را از ابتدای خیابان امام خمینی (ره) تا میدان امام حسین (ع) و مصلی نمازجمعه با استفاده از یک سیستم صوتی واحد که در مکانی خاص تعبیه می شود و با اتصال به بلندگوهای شیپوری که در طول مسیر درتیر های برق با فواصلی مشخص وجود دارد می توان تاحدود زیادی این مسئله را بر طرف نمود .

 همچنین از این سیستم صوتی واحد می توان در روزههای خاص ، مناسبت های ملی و مذهبی ،پخش سخنان خطیب نمازجمعه در روز جمعه و برنامه های دیگر استفاده نمود .

 همچنین به مسئولان شهری بویژه به شهردار با انگیزه و جوان شهر سورک پیشنهاد می شود که رادیو شهر را راه اندازی نموده و عصرها با اجرای برنامه های موضوع محور و گفتگو محور از این سیستم صوتی واحد استفاده بهینه را ببرند. برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 05 مرداد 1393 - 04:54 صبرایی

  با سلام تازه بلندگو کم بود انعکاس صدا سیما هم که درپوشش مراسمات شهر سورک هم خیلی ضعیفه وباید پیگیری اساسی بشه///////

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • یکشنبه 05 مرداد 1393 - 12:46 سعید

  مهم حضور پرافتخار مردم بود همین و بس....

  پاسخ به نظر
  + 0 - 1
دیدگاه شما در مورد : مشکلی همیشگی راهپیمایی ها + پیشنهاد

مشکلی همیشگی راهپیمایی ها + پیشنهاد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ