• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27610 - تاریخ انتشار : دوشنبه 16 مرداد 1396 - ساعت: 11:59

چاپ
کار خبرنگاران عادی و معمولی نیست/ حمایت بیشتری از خبرنگاران شود

امام جمعه میاندورود در جمع خبرنگاران:

کار خبرنگاران عادی و معمولی نیست/ حمایت بیشتری از خبرنگاران شود


امام جمعه میاندورود با اشاره به جوان بودن قالب خبرنگاران، اظهار کرد: از مسئولان انتظار می‌رود به معیشت و رفاه آنها توجه بیشتری داشته باشند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در جمع خبرنگاران با تبریک آغاز هفته خبرنگار به همه کسانی که در این سنگر در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: تلاش‌های خبرنگاران در این سنگر ستودنی است و وظیفه ما است از آنها تشکر و حمایت کنیم تا بتوانند وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.

وی بیان کرد: خبرنگاران باید آنچه در جامعه اتفاق می‌افتد را به گوش مسئولان برسانند و آنچه مسئولان انجام می‌دهند به مردم اطلاع دهند که این امر باعث ایجاد امیدواری و نشاط در بین مردم می‌شود.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: خبرنگاران نواقص و مشکلات را آنچه که هست اطلاع رسانی کرده و از انتشار اخبار کذب خودداری کنند که باعث یاس و ناامیدی در مردم می‌شود.

محمدنسب با بیان اینکه خبرنگاران در کار خود باید دقت در اطلاع رسانی، صحت و درستی در خبر و اطلاعات دادن به مردم را در اولویت قرار دهند، تصریح کرد: خبرنگاران ما باید امانت‌دار باشند و خبرها را به موقع به مردم و مسئولان برسانند که باعث می‌شود مسئولان به موقع تصمیم بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه کار خبرنگاران عادی و معمولی نیست، افزود: خبرنگاری که براساس سلایق گروهی و حزبی عمل کند موفق نخواهد بود و مورد تایید اسلام نیست.

محمدنسب با اشاره به جوان بودن قالب خبرنگاران، اظهار کرد: از مسئولان انتظار می‌رود به معیشت و رفاه آنها توجه بیشتری داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه ما مخالف هنر و موسیقی نیستیم بلکه مخالف ناهنجاری در جامعه هستیم که در هر قالبی اتفاق بیفتد، گفت: اگر نسبت به موسیقی و کنسرت حمایت می‌شود نسبت به خبرنگاران هم توجه بیشتری از سوی ارشاد انجام شودمطالب مرتبط با : کار خبرنگاران عادی و معمولی نیست/ حمایت بیشتری از خبرنگاران شود
دیدگاه شما در مورد : کار خبرنگاران عادی و معمولی نیست/ حمایت بیشتری از خبرنگاران شود

کار خبرنگاران عادی و معمولی نیست/ حمایت بیشتری از خبرنگاران شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ