• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27620 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 مرداد 1396 - ساعت: 10:28

چاپ

فعالیت شبانه روزی خطوط یک و ۸ مترو از امشب


مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: از امشب ایستگاه فرودگاه امام(ره)، شهر آفتاب و دروازه‌ دولت شبانه‌روزی می‌شود و فعلاً خدمات شبانه‌روزی در خط یک و ۸ است.

به گزارش میانخبر،  احمدی بافنده امروز در جمع خبرنگاران در خصوص امنیت خط 8 مترو گفت: این خط از لحاظ ایمنی مشکلی ندارد.

وی با بیان اینکه خود بنده شخصاً عکس‌هایی از متروهای جاهای مختلف دنیا دارم که در نزدیک حریم جاده ساخته شده است، گفت: این خط مصوبه وزارت راه را دارد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه قرار بود ابتدا دولتی‌ها خودشان این خط را بسازند، گفت:‌ در دوره احمدی‌نژاد دوباره این خط به شهرداری تهران واگذار شد و حتی بخشی از کار خط 8 را خود دولت انجام داده بود، حال که به ما واگذار شده می‌گویند استاندارد نیست.

بافنده در خصوص مسافرگیری در خط 8 مترو گفت: دیروز مسافرگیری صورت گرفته و امشب هم طبق جدول زمان‌بندی شده مسافرگیری صورت می‌گیرد.

وی تأکید کرد: از امشب خط 8 و خط یک شبانه‌روزی می‌شود و در خط یک، قطار فقط در ایستگاه دروازه دولت متوقف می‌شود.

به گفته بافنده خطوط شبانه‌رزوی از ایستگاه امام آغاز، در ایستگاه شهر آفتاب متوقف، و مسافران وارد خط یک شده و قطار فقط در ایستگاه دروازه دولت که ایستگاه پایانی است به صورت شبانه خدمت‌رسانی می‌کند اما در روز قطار طبق روال عادی فعالیت می‌کند.

بافنده در خصوص شبانه‌روزی شدن سایر خطوط مترو گفت: از امشب خط یک و 8 شبانه‌روزی می‌شوند و فاز دوم در خط 4 است که قطار فقط ایستگاه‌های دروازه دولت، بیمه و مهرآباد شبانه‌روزی می‌شود و این کار ظرف چند روز آینده انجام می‌شود.


منبع : فردانیوز

مطالب مرتبط با : فعالیت شبانه روزی خطوط یک و ۸ مترو از امشب
دیدگاه شما در مورد : فعالیت شبانه روزی خطوط یک و ۸ مترو از امشب

فعالیت شبانه روزی خطوط یک و ۸ مترو از امشب تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ