• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27623 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 مرداد 1396 - ساعت: 18:00

چاپ

دستور ترامپ برای نوسازی زرادخانه اتمی امریکا


در اوج تنش‌ها بین آمریکا و کره شمالی، دونالد ترامپ با افتخار از دستور خودش برای نوسازی زرادخانه اتمی امریکا سخن گفته است.

به گزارش میانخبر،ئیس‌جمهور آمریکا در اوج تنش‌ها بین این کشور و کره‌شمالی، در اظهاراتی از دستور خود برای نوسازی زرادخانه اتمی و «قوی‌تر شدن» این کشور سخن گفت.

در اوج تنش‌ها بین آمریکا و کره شمالی، دونالد ترامپ با افتخار از دستور خودش برای نوسازی زرادخانه اتمی امریکا سخن گفته است.

تنش‌ها بین کره شمالی و آمریکا با اظهارات اخیر دونالد ترامپ درباره اینکه این کشور در صورت ادامه تهدیدات پیونگ یانگ پاسخی از روی «آتش و خشم» به کره شمالی خواهد داد، تشدید شده است.

این اظهارنظر با واکنش تند کره شمالی مواجه شده و این کشور اعلام کرده که در حال بررسی هدف قرار دادن جزیره گوآم آمریکا است.

حالا در تازه ترین اظهارنظرها، رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتر شخصی خودش بدون اشاره مستقیم به کره شمالی اینطور نوشته است: «اولین دستور من در مقام ریاست جمهوری، بازسازی و نوسازی زرادخانه اتمی‌مان بود. اکنون این(زرادخانه) قویتر از هر زمان دیگری است».

ترامپ افزود: «امیدوارم که ما هرگز مجبور به استفاده از این قدرت(قدرت اتمی) نباشیم اما این را بدانید که هیچ زمانی نخواهد بود که ما قویترین کشور جهان نباشیم(همیشه آمریکا قویترین کشور جهان خواهد بود)».


منبع : فردانیوز

مطالب مرتبط با : دستور ترامپ برای نوسازی زرادخانه اتمی امریکا
دیدگاه شما در مورد : دستور ترامپ برای نوسازی زرادخانه اتمی امریکا

دستور ترامپ برای نوسازی زرادخانه اتمی امریکا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ