• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27627 - تاریخ انتشار : شنبه 21 مرداد 1396 - ساعت: 11:36

چاپ
ادارات و نهادهای دولتی با اصحاب رسانه ارتباط تنگاتنگ داشته باشند

فرماندار میاندورود:

ادارات و نهادهای دولتی با اصحاب رسانه ارتباط تنگاتنگ داشته باشند


فرماندار میاندورود گفت: اصحاب رسانه بدون هیچ چشمداشتی خالصانه اخبار را به موقع مخابره می‌کنند که باید ادارات و نهادهای دولتی از این قشر زحمتکش حمایت کنند.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان با گرامیداشت هفته رسانه، اظهار داشت: خبرنگاران حلقه اتصال مردم و مسئولان هستند که نقش مهمی در ایجاد تعامل دوطرفه دارند.

وی افزود: امروز که شاهد توسعه فضای مجازی هستیم خبرنگاران باید حقیقت را به مردم اطلاع رسانی کنند و از ایجاد تفرقه در جامعه جلوگیری کنیم.

فرماندار میاندورود تصریح کرد: با تنفیذ حکم مقام معظم رهبری به رئیس جمهور باید همه از دولت حمایت کنیم و بدون توجه به جناح و حزب، برای توسعه نظام و جامعه تلاش کنیم.

وی با توجه به کمبود اعتبارات تلاش شد عدالت اجتماعی برقرار و سهم هر دستگاه مشخص و با تعامل بین دستگاهی اقدامات خوبی صورت گرفت.

فرماندار میاندورود با اشاره به اینکه میاندورود شهرستانی کشاورزی است، تصریح کرد: تسهیلات حمایتی به 15 واحد کشاورزی شهرستان پرداخت شد و در اراضی شیب‌دار نیز کاشت درختان سیاه ریشه انجام شد.

قادری با بیان اینکه تامین آب شرب گهرباران، توسعه فرودگاه دشتناز، ساخت دوربرگردان، جاده گهرباران از مهم‌ترین خواسته‌های مردم منطقه بود که درحال اجرا است، افزود: خبرنگاران با اطلاع رسانی به موقع خود موجب پویایی و شکوفایی حوزه فرهنگ و ارشاد می‌شوند.

مجتبی اکبری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود در این نشست، افزود: اصحاب رسانه بدون هیچ چشمداشتی خالصانه اخبار را به موقع مخابره می‌کنند که باید ادارات و نهادهای دولتی از این قشر زحمتکش حمایت کنند.

در پایان از خبرنگاران این شهرستان با اهدای لوح تقدیری تجلیل شد.دیدگاه شما در مورد : ادارات و نهادهای دولتی با اصحاب رسانه ارتباط تنگاتنگ داشته باشند

ادارات و نهادهای دولتی با اصحاب رسانه ارتباط تنگاتنگ داشته باشند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ