• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27631 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 - ساعت: 13:12

چاپ
 اجازه ندادیم نام ورزش میاندورود در میان شهرهای بزرگ محو شود+ تصاویر

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود در جمع خبرنگاران:

اجازه ندادیم نام ورزش میاندورود در میان شهرهای بزرگ محو شود+ تصاویر


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با بیان اینکه ورزش یک پروسه و یک فرایند زمان‌دار است، گفت: تاکنون در حوزه ورزش این شهرستان برای خود قامتی دست و پا کردیم و اجازه ندادیم که نام میاندورود در میان شهرهای بزرگ محو شود.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره زنده‌یاد جابر معافی در شهرستان زادگاه وی از وی به عنوان یک خبرنگار متعهد و اخلاق‌مدار نام برد و اظهار کرد: وی فردی متعهد بود و مدت سال‌های عمر خود را با عزت و شرافت در جبهه فرهنگی و رسانه‌ای فعالیت کرد.

وی به وظیفه حساس و مهم خبرنگار تأکید کرد و افزود: مدیران باید از ظرفیت رسانه‌ها به خوبی استفاده کنند زیرا خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسؤولان هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با بیان اینکه تاکنون در حوزه ورزش این شهرستان برای خود قامتی دست و پا کردیم و اجازه ندادیم که نام میاندورود در میان شهرهای بزرگ محو شود، تصریح کرد: ورزش یک پروسه و یک فرایند زمان‌دار است و امروز سنگ بنای آن را می‌گذاریم و در آینده شکوفا می‌شود.

*ورزش کار همگانی و تیمی است

این مسؤول با اشاره به اینکه همه مردم حق مطالبه دارند و ما باید جوابگو بوده و به وظیفه خود عمل کنیم، خاطرنشان کرد: در حوزه ورزشی از جمله قهرمانی، هیأت‌های محلی، برنامه‌های فرهنگی و... تعامل با دستگاه‌های اثرگذار بسیار حائز اهمیت است.

 مهدوی اضافه کرد: ورزش یک کار همگانی و تیمی است و در این بخش نمی‌توان حضور پیشکسوتان، نمایندگان و مسؤولان نادیده گرفته شود زیرا همه باید پای کار باشند.

وی در ادامه اظهار کرد: قالب جمعیت این شهرستان 85 درصد فضای روستایی است و  52 روستا در این شهرستان داریم و از 10 سالن ورزشی برخوردار هستیم.

*فضای ورزشی میاندورود براساس نگاه آمایشی نیست

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با بیان اینکه فضاهای ورزشی ما بر اساس نگاه آمایشی نبوده است و در چندین روستا سالن داریم اما در مرکز شهر فاقد این امر هستیم، خاطرنشان کرد: در برخی سالن‌های ورزشی کفپوش نداشتیم و ورزشکاران بر روی بتن بازی می‌کردند که با پیگیری‌های متعدد و با اعتبارات دولتی و همچنین مشارکت‌های مردمی در دارابکلا، اسرم، و برگه این فضا را ترمیم کردیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه با وجود مشکلات فراوانی که وجود داشت اما تلاش کردیم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده اعتبار خوب برای ورزش این شهرستان جذب کنیم، افزود: بالغ بر 650 میلیون تومان برای پروژه‌های نیمه‌کاره و یک میلیارد و 50 میلیون تومان از محل اعتبار ارزش افزوده اعتبار جذب کردیم.

مهدوی به پروژه‌های نیمه‌‌کاره در روستای کیاپی، جامخانه و بزمین‌آباد اشاره کرد و ادامه داد: امید داریم با این تخصیصات اعتبار بخش زیادی از مشکلات سخت افزاری و زیرساختی حل و برطرف شود.

وی با بیان اینکه نگاه خود را محدود به چند رشته ورزشی نکردیم، گفت: ورزش یک فرایند طولانی مدت بوده که نیازمند زمان است.مطالب مرتبط با : اجازه ندادیم نام ورزش میاندورود در میان شهرهای بزرگ محو شود+ تصاویر
دیدگاه شما در مورد : اجازه ندادیم نام ورزش میاندورود در میان شهرهای بزرگ محو شود+ تصاویر

 اجازه ندادیم نام ورزش میاندورود در میان شهرهای بزرگ محو شود+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ