• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27637 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 شهریور 1396 - ساعت: 12:22

چاپ
انجمن‌های فرهنگی و هنری بازوان اداره ارشاد هستند

سرپرست فرهنگ و ارشاد میاندورود:

انجمن‌های فرهنگی و هنری بازوان اداره ارشاد هستند


سرپرست فرهنگ و ارشاد میاندورود انجمن های فرهنگی و هنری را بازوان اداره ارشاد دانست و گفت: به دنبال شکل دهی انجمن ها هستیم و همه اینها منوط به امکانات فیزیکی و مالی است.

به گزارش میانخبر، مجتبی اکبری در جمع اعضای انجمن شعر شهرستان میاندورود با بیان اینکه اداره ارشاد خانه شما است و به‌دلیل کمبودها و کاستی‌ها، گلایه‌ها همیشه وجود دارد، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با ساخت مجتمع فرهنگی شهرستان میاندورود پاسخگوی نیازهای اهالی فرهنگ و هنر باشیم.

وی انجمن های فرهنگی و هنری را بازوان اداره ارشاد دانست و گفت: به دنبال شکل دهی انجمن ها هستیم و همه اینها منوط به امکانات فیزیکی و مالی است.

سرپرست اداره ارشاد میاندورود خاطرنشان کرد: برای تامین نیازهای انجمن ها، شما باید در صحنه حضور پیدا کرده و خواسته های خود را مطرح کنید تا بتوانیم با ارائه طرح، امکانات لازم را فراهم کنیم.

اکبری تصریح کرد: در طول سال چند عصر شعر یا شب شعر در شهرستان‌های مختلف استان برگزار می‌شود و امیدواریم علاوه بر شرکت در این مراسمات بتوانیم در میاندورود هم چنین مراسمی برگزار کنیم.

در ادامه این نشست اعضای انجمن شعر نیز نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون فعال‌تر و پویاتر شدن این انجمن مطرح کردند.

یکی از این اعضا، اظهار کرد: شاعران در جامعه مورد توجه قرار نمی‌گیرند و تعداد اعضای انجمن شعر از ابتدای تشکیل تا به امروز بسیار کاهش پیدا کرده است و یکی از دلایل اصلی آن نبود مکان ثابت و همچنین توجه از سوی مسئولان است.

 مطالب مرتبط با : انجمن‌های فرهنگی و هنری بازوان اداره ارشاد هستند
دیدگاه شما در مورد : انجمن‌های فرهنگی و هنری بازوان اداره ارشاد هستند

انجمن‌های فرهنگی و هنری بازوان اداره ارشاد هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ