• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27658 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 شهریور 1396 - ساعت: 11:24

چاپ
موسیقی هنرمندان استان مازندران به همراه برنامه های شاد و متنوع در میاندورود برگزار شد

موسیقی هنرمندان استان مازندران به همراه برنامه های شاد و متنوع در میاندورود برگزار شد


اجرای موسیقی هنرمندان استان مازندران به همراه برنامه های شاد و متنوع از سوی اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان و کمیته فرهنگی طرح سالمسازی دریا در مجتمع تفریحی نگین واقع در ساحل گهرباران برگزار شد.

به گزارش میانخبر، به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان میاندورود، برای اولین بار در آخرین روزهای تابستان اجرای موسیقی هنرمندان استان مازندران به همراه برنامه های شاد و متنوع از سوی اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان و کمیته فرهنگی طرح سالمسازی دریا در مجتمع تفریحی نگین واقع در ساحل گهرباران با حضور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود و مردم برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود، تصریح کرد:  هدف از اجرای این برنامه های شاد فرهنگی حفظ و تقویت نشاط و شادابی عمومی و آشنایی مسافران تابستانی با فرهنگ بومی منطقه است.

وی با تقدیر از فرماندار فرهنگی، مدیریت مجتمع نگین، آقای توحید حاجیان، تهیه کننده و مجموعه گروه شمال اجرا خاطرنشان کرد: این جنگ شادی با برنامه های فرهنگی، اجرای مسابقات و اهدای جوایز همراه بود.مطالب مرتبط با : موسیقی هنرمندان استان مازندران به همراه برنامه های شاد و متنوع در میاندورود برگزار شد
دیدگاه شما در مورد : موسیقی هنرمندان استان مازندران به همراه برنامه های شاد و متنوع در میاندورود برگزار شد

موسیقی هنرمندان استان مازندران به همراه برنامه های شاد و متنوع در میاندورود برگزار شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ