• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27660 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 شهریور 1396 - ساعت: 18:51

چاپ
اجرای 200 برنامه در هفته دفاع مقدس در میاندورود

فرمانده سپاه شهرستان میاندورود خبر داد

اجرای 200 برنامه در هفته دفاع مقدس در میاندورود


فرمانده سپاه شهرستان میاندورود از اجرای 200 برنامه در هفته دفاع مقدس در میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، مهدی توسلی در نشست خبری، اظهار کرد: نکته اول این است که رویکرد خبرنگاران باید رویکردی انقلابی باشد بحث نفوذ و بحث انقلابی گری به معنای واقعی کلمه دنبال شود.

وی بیان کرد: اینکه از مسئولان نقدی منصفانه نشوند نه تنها نباید ناراحت شوند بلکه باید استقبال کنند.

فرمانده سپاه شهرستان میاندورود تصریح کرد: با توجه به توطئه های دشمنان خبرنگاران در این جریان باید به شدت دسیسه های آنان را به چالش بکشند و حق ملت را در این بمباران خبری و اطلاعاتی به سمع و نظر ایران و دنیا برسانند.

توسلی با اشاره به اینکه همه انقلاب‌ها دو تا چهره دارند، اضافه کرد: توسلی با اشاره به اینکه همه انقلاب ها دو تا چهره دارند، اضافه کرد: یکی چهره خون و دیگری چهره پیام، امام حسین(ع) چهره خون بود اما کار سخت را حضرت زینب(س) در چهره پیام انجام داد که پیام شهادت و چهره خون را به مردم رساند.

وی یادآور شد: به این دلیل که جنگ ما جنگ فرهنگی است برای اینکه بتوانیم این چهره را به درستی به تصویر بکشیم باید در این زمینه آگاهی لازم را داشته باشیم.

فرمانده سپاه شهرستان میاندورود با اعلام اینکه واقف بودن به تاکتیک جنگ نرم دشمن بسیارمهم است، افزود: این مهم کار بسیار سختی است همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند خرمشهرها درپیش است.

توسلی در بخش دیگری از سخنان خود درباره برنامه های هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: در مجموع 200 برنامه قرار است برگزار شود که از بین آن 50 برنامه شاخص و محوری است.

وی به برگزاری پیاده روی های خانوادگی و یادواره شهدا اشاره کرد و گفت: برنامه های بسیار متنوع و گوناگون دیگری که درپیش داریم تا قشر جوان را با فرهنگ و شهادت آشنا کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان میاندرود بیان کرد: برنامه حماسه شور حسینی با حضور بسیجیان برادر و خواهر و رژه های خودرو و موتوری و حضور مسئولان شهرستان و در ساعت 10صبح در میدان امام حسین(ع) جنب مسجد جامع سورک برگزار می‌شود و قبل از خطبه‌های نماز جمعه سخنرانی خواهم کرد.

توسلی در پایان افزود: باتوجه به تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم برنامه ها با محوریت شهید سعید کمالی برگزار خواهد شد.مطالب مرتبط با : اجرای 200 برنامه در هفته دفاع مقدس در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : اجرای 200 برنامه در هفته دفاع مقدس در میاندورود

اجرای 200 برنامه در هفته دفاع مقدس در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ