• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27662 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 شهریور 1396 - ساعت: 20:32

چاپ
عبور از تمام دشواری‌ها با هدایت رهبر فرزانه انقلاب

رئیس سازمان بسیج طلاب کشور مطرح کرد

عبور از تمام دشواری‌ها با هدایت رهبر فرزانه انقلاب


رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور گفت: همه مسؤولان، همه قوا و آحاد ملت باید زیر چتر رهبری باشند اگر زیر چتر رهبری باشیم تردید نداشته باشید که از زیر این هم دشواری‌ها عبور خواهیم کرد.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی عصر امروز در هجدهمین یادواره شهدای این شهرستان اظهار کرد: برای دشمن هم ثابت شد که صدام بی‌عقلی و بی‌تدبیری کرد و دستخوش حوادثی قرار گرفت که باید دولتمردان منطقه که به اندازه بچه هم نمی‌فهمند، عاقل باشند.

وی با تأکید بر اینکه کاری که امروز عربستان در یمن کرده و رئیس جمهور بی‌عقل و مجهول‌الهویه آمریکا در سازمان ملل اعلام می‌کنند که ایران باعث و بانی جنگ در  یمن است، تصریح کرد: ایرانی که از تمام مردم مظلوم دفاع می‌کند و امروزه آمریکا چنین نسبتی را به جمهوری اسلامی می‌دهد، ایرانی که مردمانش در نماز جمعه خالصانه دست به سوی خداوند می‌کنند که مردم یمن نجات پیدا کنند اما عربستان تروریست‌پرور که تمام وجودش در خون تپیده شده برای آواره کردن مسلمانان در عالم از هیچ چیز فروگذار نیستند.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور اضافه کرد: اگر امروز در میانمار 400 هزار مسلمان دستخوش حوادث قرار گرفته و کشته و اسیر می‌شوند و ما مسلمانان نمی‌توانیم حرفی به جهان کفر بزنیم، به‌خاطر این است که در ماه‌های حرام مردم یمن را به خاک و خون کشیده و صدها نفر را از خانه و کاشانه آواره و به شهادت می‌رسانند.

* جهاد یکی از فروعات دین و دری از درهای بهشت است

این مسؤول با اشاره به اینکه حقانیت دفاع مقدس همین بس که چرا صدام را تحمیل کردند که باید با ایران بجنگد، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی یکی از کشورهای مقتدر جهان است، اگر این اقتدار را بخواهیم حفظ کنیم باید همه دولتمردان در برابر یاوه‌گویی رئیس‌جمهور آمریکا ایستاده و اجازه ندهند کسی از تریبون عمومی سازمان ملل کشوری را اینگونه متهم کند که ایران در ناامنی‌ها دخالت دارد، ایران خود را به مخاطره انداخت تا مردم منطقه در سلامت و صلابت به‌سر ببرند.

گواهی ادامه داد: جهاد یکی از فروعات دین و دری از درهای بهشت است و به روی عده‌ای خاص باز می‌شود، مجاهدانی با تمام وجود خود را برای دشمنان دین آماده کردند و باید توجه داشت که دولتمردان با تمام وجود باید در مقابل آمریکا بایستند.

* همه مسؤولان، قوا و آحاد ملت باید زیر چتر رهبری باشند

وی با بیان اینکه دفاع مقدس به سه عامل پیروز شد، افزود: ایمان به خداوند اولین چیزی بود که رزمندگان را پیروز کرد، دومین عامل وحدت بود که همه به پای انقلاب آمدند و امروز هم همه باید بیایند، سومین عامل وحدت در میان همه قوا بوده و نقش رهبری که در دفاع مقدس را هرگز نمی‌توان نادیده گرفت.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با تأکید بر اینکه روزی جنگ بین اسلام و کفر بود اما امروز استعمار پیر و آمریکا جهان‌خار و صهیونیست‌های بی‌شرم و بی‌حیا بین مسلمانان جنگ انداختند، یادآور شد: تفاوت اسلام کفر و بین دو مسلمان خیلی زیاد است و باید مراقب باشیم.

گواهی در پایان گفت: همه مسؤولان، همه قوا و آحاد ملت باید زیر چتر رهبری باشند اگر زیر چتر رهبری باشیم تردید نداشته باشید که از زیر این هم دشواری‌ها عبور خواهیم کرد.مطالب مرتبط با : عبور از تمام دشواری‌ها با هدایت رهبر فرزانه انقلاب
دیدگاه شما در مورد : عبور از تمام دشواری‌ها با هدایت رهبر فرزانه انقلاب

عبور از تمام دشواری‌ها با هدایت رهبر فرزانه انقلاب تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ