• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27663 - تاریخ انتشار : جمعه 31 شهریور 1396 - ساعت: 15:22

چاپ
مسؤولان باید نسبت به اهانت رئیس‌جمهور بی‌عقل آمریکا پاسخ انقلابی دهند

امام جمعه میاندورود:

مسؤولان باید نسبت به اهانت رئیس‌جمهور بی‌عقل آمریکا پاسخ انقلابی دهند


امام جمعه میاندورود با بیان اینکه از مسؤولان کشور انتظار داریم نسبت به اهانت رئیس جمهور بی‌عقل آمریکا علیه ایران در سازمان ملل، پاسخ قاطع و انقلابی دهند، گفت: مردم آمریکا، نخبگان علمی و سیاسی کشور احساس حقارت می‌کنند که چنین رئیس جمهور بی‌منطق و بی‌عقلی دارند که در سازمان ملل اینگونه حرف می‌زند.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهرستان با بیان اینکه اگرچه در دوران دفاع مقدس خسارات مادی و معنوی دیدیم و هشت سال کارهای کشور از جهت سازندگی و اقتصادی منحل شد، اظهار کرد: بعد از آن هم در حال بازسازی منطقه بودیم و نخبه‌های علمی و سیاسی به‌خصوص جوانان را از دست دادیم و خانواده‌ها داغدار شدند اما در مقابل دستاوردهایی از جمله حفظ و تقویت روحیه انقلابی، تفکر بسیجی، مدیریت جهادی، اندیشه ناب محمدی به‌دست آوردیم که این دستاوردها، تجربه دفاع از هویت کشورمان است.

وی به آغاز سال تحصیلی، شکست حصر آبادان در عملیات ثامن ائمه و روز جهانی جهانگرد اشاره کرد و افزود: ما باید خصوصیت ایرانی و اسلامی را حفظ کنیم، برخی‌ها جهانگرد نیستند بلکه مفسدفی‌الارض هستند و می‌خواهند فحشا و منکرات را در کشور رواج دهند و اطلاعات کسب کنند و به دشمنان دهند.

امام جمعه میاندورود با تأکید بر اینکه بعضی به بهانه‌ جهانگردی می‌آیند، کسی که می‌خواهد نفوذی بیاید که نمی‌گوید من نفوذی هستم، تصریح کرد: تأکید مقام معظم رهبری این است که باید با همه مردم دنیا ارتباط داشته باشیم اما نه اینگونه که بی در و پیکر باشد بلکه باید کنترل شود.

*رئیس‌جمهور آمریکا هر چه گفتی برازنده و زیبنده خودت است

این مسؤول با اعلام اینکه ای رئیس‌جمهور آمریکا هر چه گفتی برازنده و زیبنده خودت است، خاطرنشان کرد: در سخنرانی خود شعار انسان‌دوستی و آزادی سر می‌دهد و از آن طرف مردم ایران را تهدید می‌کند و از طرفی مردم میانمار،سوریه، عراق، یمن، پاکستان و افغانستان را نادیه می‌گیرد اما آیا آن مردمان انسان نیستند که قتل عامشان می‌کند.

محمدنسب اظهار کرد: زمانی که ایام نوروز می‌شود پیام تبریک می‌دهد و از جهت دیگر تحریم‌های ظالمانه علیه ایران و از آن طرف شعار انسان دوستی سر می‌دهد زیرا به‌خاطر توانمندی دفاعی و جوانان غیور ایرانی مثل محسن حججی‌ها که از کشور دفاع می‌کنند عصبانی است.

وی با اشاره به اینکه از مسؤولان کشور انتظار داریم نسبت به این اهانت رئیس جمهور بی‌عقل آمریکا علیه ایران در سازمان ملل، پاسخ قاطع و انقلابی دهند، گفت: خود مردم آمریکا، نخبگان علمی و سیاسی کشور احساس حقارت می‌کنند که چنین رئیس جمهور بی‌منطق و بی‌عقلی دارند که در سازمان ملل اینگونه حرف می‌زند.مطالب مرتبط با : مسؤولان باید نسبت به اهانت رئیس‌جمهور بی‌عقل آمریکا پاسخ انقلابی دهند
دیدگاه شما در مورد : مسؤولان باید نسبت به اهانت رئیس‌جمهور بی‌عقل آمریکا پاسخ انقلابی دهند

مسؤولان باید نسبت به اهانت رئیس‌جمهور بی‌عقل آمریکا پاسخ انقلابی دهند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ