• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27666 - تاریخ انتشار : جمعه 31 شهریور 1396 - ساعت: 18:40

چاپ
 همایش شیرخوارگان حسینی میاندورود در سکوت تبلیغی و خبری برگزار شد

همایش شیرخوارگان حسینی میاندورود در سکوت تبلیغی و خبری برگزار شد


همایش شیرخوارگان حسینی میاندورود در حالی برگزار شد که به‌دلیل اطلاع رسانی ناکافی بسیاری از مردم از آن خبر نداشتند.

به گزارش میانخبر، امروز همزمان با سراسر کشور مراسم شیرخوارگان حسینی در تکیه بالا شهر سورک مرکز شهرستان میاندورود برگزار شد.

این مراسم که در دو سال گذشته در میاندورود روز جمعه و همزمان با سراسر کشور برگزار نمی‌شد مردم شهر سورک و شهرستان میاندورود انتظار برگزاری این مراسم در روز جمعه و همزمان با سراسر کشور را نداشتند و اطلاع رسانی ناکافی باعث شد بسیاری از خانواده‌ها از برگزاری آن اطلاع پیدا نکنند.

در زمانی که اطلاع رسانی به وسیله شبکه‌های مختلف اجتماعی و بر پایه اینترنت به اوج خود رسیده است مسئولان برگزاری این مراسم تبلیغی در فضای مجازی سطح شهرستان نکرده و به نصب چند بنر در سطح خیابان امام خمینی(ره) شهر سورک بسنده کردند.

در کنار این عملکرد ضعیف در اطلاع رسانی، مسئولان برگزاری همچنین به خبرنگاران به‌عنوان حلقه اتصال بین مردم و مسئولان اطلاع ندادند تا آنها نیز هم در اطلاع رسانی و هم در پوشش این مراسم دچار مشکل شوند.

انتظار است ستاد نماز جمعه و سازمان اوقاف و امور خیریه در زمینه اطلاع رسانی تلاش بیشتری داشته و از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی و خبرنگاران در این زمینه استفاده کنند.مطالب مرتبط با : همایش شیرخوارگان حسینی میاندورود در سکوت تبلیغی و خبری برگزار شد
دیدگاه شما در مورد : همایش شیرخوارگان حسینی میاندورود در سکوت تبلیغی و خبری برگزار شد

 همایش شیرخوارگان حسینی میاندورود در سکوت تبلیغی و خبری برگزار شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ