• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 27689 - تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آبان 1396 - ساعت: 12:19

چاپ

گزارش های مرکز آمار ادعای جهانگیری درباره ایجاد 1.5 میلیون شغل را رد می کند


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اظهارات معاون اول رئیس جمهور مبنی بر ایجاد اشتغال یک و نیم میلیونی در بازه شش ماه تصریح کرد: آقای جهانگیری پاسخ دهند که کجا 1.5 میلیون شغل ایجاد کرده اند ؛ گزارش هایی که از مرکز آمار دریافت می کنیم خلاف اظهارات اقای جهانگیری را نشان می دهد.

 

به گزارش میانخبر، سمیه محمودی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی با اشاره به اظهارات معاون اول رئیس جمهور مبنی بر ایجاد اشتغال یک و نیم میلیونی در بازه شش ماه تصریح کرد: آقای جهانگیری پاسخ دهند که کجا 1.5 میلیون شغل ایجاد کرده اند ؛ گزارش هایی که از مرکز آمار دریافت می کنیم خلاف اظهارات اقای جهانگیری را نشان می دهد.

 

وی در ادامه اظهارداشت: در استان اصفهان که قطب صنعتی کشور است بیکاری روز به روز در حال افزایش است و اصفهان رتبه چهارم بیکاری در کشور را کسب کرده است که این رتبه برای استانی مانند اصفهان که در بسیاری از صنعت ها پیشرو بوده فاجعه است.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت نتواسته است در بحث اشتغال عملکرد خوبی داشته باشد گفت: دولت در موضوع اشتغال تنها به ارائه آمار بسنده کرده است و کار جدی ندیده ایم که در این زمینه برای مردم انجام داده باشند که شاهد این هستیم که روز به روز بر آمار بیکاران اضافه می شود.

 

محمودی با انتقاد از وضعیت افزایش بیکاری در استان های صنعتی کشور بیان داشت: امروز در شهر های صنعتی کشور آمار بیکاری افزایش یافته و متقاضیان بیمه بیکاری نیز روز به روز در حال افزایش است که باید دولت اقدام جدی تری نسبت به این موضوع انجام دهد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : گزارش های مرکز آمار ادعای جهانگیری درباره ایجاد 1.5 میلیون شغل را رد می کند
دیدگاه شما در مورد : گزارش های مرکز آمار ادعای جهانگیری درباره ایجاد 1.5 میلیون شغل را رد می کند

گزارش های مرکز آمار ادعای جهانگیری درباره ایجاد 1.5 میلیون شغل را رد می کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ