• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27745 - تاریخ انتشار : جمعه 05 آبان 1396 - ساعت: 13:04

چاپ

زمانى :قول مى دهم استقلال بين مدعيان باشد


عضو هيئت مديره استقلال گفت :قول مى دهم استقلال بهترين نتايج را در آينده بگيرد و تا هفته هفدهم در بین سه تیم اول جدول باشد.

به گزارش میانخبر، درباره دربى هشتاد و پنجم گفت :بازى بسيار خوبى را از بازيكنان و كادر فنى مقابل پرسپوليس نظاره گر بوديم .تيم ما در همان دقايق ابتدايى هم مى توانست با موقعيت ها فراوان به گل برسد اما اين اتفاق رخ نداد.

او افزود :شفر سرمربى خوبى براى استقلال است و به طور حتم او مى تواند تيم را به بالاى جدول برساند .بدون شک شفر نياز به زمان دارد و ما بايد به او فرصت دهيم تا او تفكرات قبلى را پاک و تفكرات جديد را به بازيكنان منتقل كند.

زمانى بيان كرد :تيم ما از مهاجمان خوبى برخوردار است و به طور حتم شفر هم در نيم فصل تغييراتى را در تيم ايجاد مى كند. بايد بگويم ما بهترين مهاجمان را داريم كه اگر كمى دقت كنند مى توانند بهترين گل ها را به ثمر برسانند.


عضو هيئت مديره استقلال عنوان کرد :صد در صد قول مى دهم استقلال شفر بهترين نتايج را در آينده بگيرد و تا هفته هفدهم استقلال در بین سه تیم اول جدول باشد .همچنين از هوادادان كه سرمايه هاى اصلى تيم هستند مى خواهم كه بازيكنان و كادر فنى را حمايت كنند تا استقلال بهترين نتايج را كسب كند.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : زمانى :قول مى دهم استقلال بين مدعيان باشد
دیدگاه شما در مورد : زمانى :قول مى دهم استقلال بين مدعيان باشد

زمانى :قول مى دهم استقلال بين مدعيان باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ