• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27753 - تاریخ انتشار : جمعه 05 آبان 1396 - ساعت: 19:09

چاپ

جزئیات مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات


مراسم افتتاحیه بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات صبح روز شنبه (ششم آبان ماه) با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور مطبوعاتی و جمعی از مدیران رسانه‌ای و خبرنگاران برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر، مراسم افتتاحیه بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات صبح روز شنبه (ششم آبان ماه) با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور مطبوعاتی و جمعی از مدیران رسانه‌ای و خبرنگاران برگزار می‌شود.

مراسم افتتاحیه ساعت ۹:۳۰ آغاز می‌شود و با بازدید جهانگیری از غرفه‌های نمایشگاه مطبوعات به پایان خواهد رسید.

سال گذشته مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی، رییس جمهوری برگزار شد. 

بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات میزبان بیش از ۶۰۰ رسانه خواهد بود که در ۱۰ گروه اصلی و ۵ گروه فرعی در مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار متر مربع برگزار می‌شود.

در نمایشگاه امسال ۱۰۰ ماهنامه، ۵۴ هفته‌نامه، ۳۰ دوهفته‌نامه، ۲۰ دوماهنامه، ۵۲ فصلنامه، بیش از ۱۱۵ رسانه برخط (خبرگزاری و پایگاه خبری)، ۷۰ رسانه غیرسراسری (محلی، منظقه‌ای و استانی)  و بیش از ۶۰ روزنامه و موسسه مطبوعاتی حضور دارند.

همچنین بیش از ۸۰ رسانه در گروه سیاسی و اقتصادی، ۸۰ رسانه فرهنگی و هنری، بیش از ۸۰ غرفه در گروه تخصصی، ۳۰ غرفه در گروه خانواده و ۲۰ غرفه در گروه دین و اندیشه نمایشگاه مطبوعات امسال حضور خواهند داشت.

علاوه بر ادارات کل ارشاد استان‌ها و برخی خانه‌های مطبوعات استانی بیش از ۵۵ رسانه استانی، منطقه‌ای و محلی با مساحتی حدود ۱۰۰۰ مترمربع در نمایشگاه حضور دارند.

بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات روز جمعه (۵ آبان ماه) آغاز به کار کرد و تا ۱۲ آبان نیز در مصلی تهران برپا خواهد بود.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : جزئیات مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات
دیدگاه شما در مورد : جزئیات مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات

جزئیات مراسم افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ