• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27762 - تاریخ انتشار : شنبه 06 آبان 1396 - ساعت: 12:44

چاپ

ادغام کارت‌های خودرو و سوخت بررسی می‌شود


مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری گفت: موضوع ادغام کارت سوخت و کارت خودرو در حال بررسی است و تا پایان سال تصمیم‌گیری‌های لازم در این باره انجام می‌شود.

به گزارش میانخبر، با بیان اینکه قرار است کارت خودرو و کارت سوخت وسایل نقلیه ادغام شود، اظهار کرد: این موضوع در حال بررسی است و تلاش می کنیم  تا پایان سال تصمیم گیری لازم در این خصوص انجام شود.

وی بیان کرد: ادغام این ۲ کارت در قالب یک کارت هوشمند اتفاق خوبی است و کارت‌های متعدد از جمله کارت معاینه فنی، بیمه و کارت سوخت و سایر کارت‌های دیگر با هم تلفیق می شوند.

جعفرپور با بیان اینکه درباره ادغام کارت سوخت و کارت خودرو تا پایان سال تصمیم گیری خواهد شد،ادامه داد: زمانبندی برای عملیاتی کردن آن مشخص نشده است.

مدیر کل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری بیان کرد: با ادغام و هوشمند شدن کارت سوخت و کارت خودرو با کارخانه‌های خودروسازی هماهنگی های لازم انجام می شود که بر روی خودرو‌های جدید سامانه رهگیری GPS نصب شود و سایر خودرو‌ها هم ملزم به نصب هستند.

جعفر پور در پایان گفت: با ادغام کارت سوخت و کارت خودرو تمام اطلاعات در کارت هوشمند درج و تردد تمام خودرو‌ها کنترل می‌شود. بر این اساس مشخص می‌شود که خودرویی از کدام محور تردد داشته و در کدام جایگاه‌ها سوخت گیری کرده است و همه این اطلاعات در اختیار پلیس قرار می‌گیرد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : ادغام کارت‌های خودرو و سوخت بررسی می‌شود
دیدگاه شما در مورد : ادغام کارت‌های خودرو و سوخت بررسی می‌شود

ادغام کارت‌های خودرو و سوخت بررسی می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ