• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27816 - تاریخ انتشار : شنبه 13 آبان 1396 - ساعت: 20:33

چاپ

بشار رسن، زیر ذره بین بزرگتر از یک جوان 20 ساله


بشار رسن ملی پوش عراقی پرسپولیس با عملکرد درخشان خود نشان داد که یکی از خریدهای خوب این تیم در نقل و انتقالات بوده و فراتر از انتظارات حاضر شده است.

به گزارش میانخبر، بشار رسن ستاره عراقی  از مدتها پیش مدنظر برانکو بود و در نهایت به سرخپوشان پایتخت پیوست. برانکو نشان داده بود که در انتخاب بازیکنان بسیار سخت گیر است و البته به مهره هایش هم به خوبی اعتماد می کند.

رسن بازیکن عراقی از معدود بازیکنانی است که در میان فوتبالیست های عرب در محبوب ترین تیم آسیا توپ می زند. او علاقه زیادی دارد تا هواداران دی ماریا صدایش بزنند.

ملی پوش عراقی دیر به جمع سرخپوشان پایتخت پیوست اما خیلی زود به شرایط آرمانی رسید و خود را با شاگردان برانکو هماهنگ کرد.

رسن هر چند دقایق حضورش در ترکیب پرسپولیس  کمتر از 200 دقیقه می رسد اما در همین دقایق اندک و حضور موثرش در شهرآورد 85 خبر ورود یک ستاره را در فوتبال ایران داد.

این بازیکن عراقی ساده اما فانتزی بازی می کند و بیشتر از اینکه برای خودش بازی کند در اختیار تیم است. از خصوصیات بارز رسن بازی با سر بالا ،جایگیری ها ی مناسب، قدرت دریبل زنی و  ارسال های دقیقش است. خصوصیاتی که برانکو به شدت به آن علاقمند است و این بازیکن می تواند سال های سال برای پرسپولیس خودنمایی کند.

رسن خیلی زود به اعتماد برانکو پاسخ مثبت داد آن هم در روزهایی که مسلمان قرار بود تنبیه شود. به هر حال بازیکن عراقی به خوبی جای مسلمان را پر کرد تا برانکو ثابت کند بازیکن سالاری در تیمش معنا ندارد.

نخستین بازی رسن در ترکیب پرسپولیس برابر الاهلی عربستان بود که او در دو بازی رفت و برگشت توانست برای سرخپوشان پایتخت مثمر ثمر باشد و در برد تیمش در دو بازی رفت و برگشت نقش موثری ایفا کند. به هر حال درخشش رسن در لیگ قهرمانان آسیا خبر از آن داد که دی ماریای آسیا فرصت بیشتر برای خود نمایی نیاز دارد.

رسن در دربی 85 هم عملکرد درخشانی داشت و توانست در غیاب مسلمان در توپ گیری و دریبل بازیکنان استقلال موفق عمل کند و یکی از ستاره های پرسپولیس در این بازی باشد.

رسن در بازی با سایپا هم در ترکیب اصلی قرار گرفت و در این بازی هم توانست نظر برانکو را جلب کرده و نقش اساسی در برد تیمش برابر نارنجی پوشان سایپا ایفا کند.

به طور حتم در بازی های پیش رو بیشتر درباره رسن خواهیم شنید و این بازیکن هم قدر فرصت ها را می داند و به خوبی آگاه است که اگر همین گونه بازی کند محبوب هواداران پرسپولیس می شود.

پرسپولیس فصل گذشته بازیکنان خارجی باکیفیت جذب نکرده بود و با به خدمت گرفتن پریموف و پل یانسکی بازیکنان اوکراینی باعث ناامیدی هواداران شده بود اما درخشش رسن باعث شد تا هواداران بار دیگر به برانکو اعتماد کنند تا اشتباه در جذب بازیکنان اوکراینی را به فراموشی بسپارند.

بشار رسن و گادوین منشا در لحظات سخت بازی های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا گره از بازی های ارتش سرخ باز کردند و عصای دست برانکو هستند.

به هر حال رسن برای اینکه همچنان در پرسپولیس بدرخشد باید از حاشیه دور باشد و از سرنوشت جاسم کرار همشهری خود درس عبرت بگیرد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط با : بشار رسن، زیر ذره بین بزرگتر از یک جوان 20 ساله
دیدگاه شما در مورد : بشار رسن، زیر ذره بین بزرگتر از یک جوان 20 ساله

بشار رسن، زیر ذره بین بزرگتر از یک جوان 20 ساله تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ