• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 27831 - تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آبان 1396 - ساعت: 13:12

چاپ
عزت اهل ایمان در سایه ولایت است نه ریاست‌جمهوری/ ناکارآمدی مدیران نتیجه انتخاب خودمان است

عزت اهل ایمان در سایه ولایت است نه ریاست‌جمهوری/ ناکارآمدی مدیران نتیجه انتخاب خودمان است


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ناکارآمدی مدیران جامعه را نتیجه انتخاب خودمان دانست و گفت: اگر دولت ناموفق و ناکارآمد در انجام امور باشد، بیماردلان و وسوسه‌گران به نظام در سایه ولایت‌فقیه و حکومت دینی حواله می‌کنند.

به گزارش میانخبر، آیت‌الله علی معلمی در نخستین یادواره شهدای کریم‌آباد تنکابن، اظهار کرد: این اصل را نباید فراموش کنیم که عزت اهل ایمان در سایه امامت و ولایت است نه در سایه ریاست‌جمهوری.

وی افزود: ریاست‌جمهوری را سایر کشورهای مسلمان و غیرمسلمان دارند اما اگر ولایت‌فقیه نباشد، آن حکومت طاغوت است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: ولایت‌فقیه را خدای رحمان قرار داد. نبوت و امامت مظهری از مظاهر لطف خدای رحمان برای بندگان است.

این مسئول ادامه داد: اگر دولت ناموفق و ناکارآمد در انجام امور باشد، بیماردلان و وسوسه‌گران به نظام در سایه ولایت‌فقیه و حکومت دینی حواله می‌کنند.

معلمی ناکارآمدی مدیران جامعه را نتیجه انتخاب خودمان دانست و تصریح کرد: اگر همه مجموعه هماهنگ در سایه امامت و ولایت، با اخلاص و صداقت عمل کنیم قطعاً شرایط جامعه بهتر از آنچه هست می‌شود.

وی با اشاره به شکست در مذاکرات برجام، عنوان کرد: مگر ما می‌خواستیم از مذاکره به ما نمره اخلاق و پایبندی به تعهدات بدهند؟!

امام‌جمعه قائمشهر متذکر شد: استکبار جهانی به چیزی کمتر از برگشت ملت ایران به قبل از ۲۲ بهمن سال ۵۷ قانع نمی‌شود، زیرا منافعشان قطع شده است.

این مسئول به رسمیت شناخته شدن نظام غاصب و جعلی صهیونیست را در دوران شاهنشاهی مایه ننگ جهان اسلام دانست که توسط امام راحل این لکه ننگ از دامن این ملت زدوده شد.

معلمی هدف استکبار را به سازش کشاندن ذلیلانه این ملت در برابر خودشان اعلام کرد و گفت: در جامعه ما شعار «هيهات منا الذله» اباعبدالله زنده است.

وی در ادامه با اشاره به مراسم اربعین پیش‌رو، اظهار کرد: در طول سال عراقی‌ها هرگز چنین اجتماعی بزرگ برای خودشان برگزار نمی‌کنند. اگر در راه خدا گام برداشتی و پیکار کردی، عزت ماندگار پیدا می‌کنی.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: فرزندان رشید این ملت برای دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) تا سوریه رفتند و در راه خدا گام برداشتند.

این مسئول با استناد تاریخ عنوان کرد: به رسول خدا خبر رسید در تبوک نطفه فتنه علیه اسلام دارد بسته می‌شود، پیغمبر دستور داد برای رفتن آماده باشید اما بعضی‌ها به‌ظاهر دلسوزانه و خیرخواهانه گفتند یارسول‌لله! مردم الان مشکل دارند. آیه نازل شد فرصت‌ها را از دست ندهید و خودتان را با دست خودتان به هلاکت نیندازید.

معلمی در پایان منطقه سوریه را نطفه فتنه علیه انقلاب دانست و گفت: باید با بصیرت، زمان‌شناسی و وقت‌شناسی فتنه را در نطفه خفه کرد و نگذاشت فتنه به سمت ما سرازیر شود.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : عزت اهل ایمان در سایه ولایت است نه ریاست‌جمهوری/ ناکارآمدی مدیران نتیجه انتخاب خودمان است
دیدگاه شما در مورد : عزت اهل ایمان در سایه ولایت است نه ریاست‌جمهوری/ ناکارآمدی مدیران نتیجه انتخاب خودمان است

عزت اهل ایمان در سایه ولایت است نه ریاست‌جمهوری/ ناکارآمدی مدیران نتیجه انتخاب خودمان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ