• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 27848 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 - ساعت: 22:43

چاپ
فرمانداران پاسخگویی و سرعت کار را افزایش دهند/ نیاز به جابجایی باشد به‌سرعت عمل می‌کنم

استاندار مازندران در نشست با فرمانداران:

فرمانداران پاسخگویی و سرعت کار را افزایش دهند/ نیاز به جابجایی باشد به‌سرعت عمل می‌کنم


استاندار مازندران با بیان اینکه فرمانداران پاسخگویی و سرعت کار را افزایش دهند، گفت: اگر ضرورت بر جابجایی باشد به سرعت عمل خواهم کرد.

به گزارش میانخبر، محمد اسلامی در نشست با فرمانداران مازندران با بیان اینکه انتظار سرعت کار و پاسخگویی بیشتر را دارم و اگر ضرورت بر جابجایی باشد به سرعت عمل خواهم کرد، اظهار کرد: فرمانداران با کفایت و اقتدار به وظایف قانونی عمل کنند.

وی افزود: اصل بر صداقت، اعتماد و امانت است، بنابراین با مصادیق سودجویی، نفوذ، تخلفات در شهرداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی بدون مماشات برخورد می‌شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه زباله محیط‌زیست و امنیت غذایی مازندران را به خطر انداخته است، تصریح کرد: طرح تفکیک زباله از مبدا به طور جدی به اجرا درآید.

اسلامی بر تعامل دستگاه‌های اجرایی با فرمانداران در مدیریت حوزه‌های مختلف تاکید و خاطرنشان کرد: نهضت همگانی پاکسازی و ساماندهی زباله ایجاد شود.

آبگرفتگی در شهرها قابل پذیرش نیست

وی بر مقابله جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز و تعرض به اراضی باغی، زراعی و ملی در استان تاکید کرد و گفت: متاسفانه مناظر شهری به‌ویژه ورودی‌های شهرها مملو از ساخت و سازهای نازیباست و آبگرفتگی در شهرها قابل پذیرش نیست و معابر باید اصلاح شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه به دلیل خصوصی‌سازی نامناسب، واحدهای تولیدی به شدت آسیب دیده‌اند، تصریح کرد: باید به‌دنبال منافع مشترک و برندسازی باشیم و کارآمدسازی مالکیت واحدهای تولیدی استان را به‌جد دنبال کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه توسعه باید بر اساس اقتضائات استان صورت گیرد، بیان کرد: کیفیت نان استان در خبازی‌ها باید ارتقا یابد و این مهم در سایه نظارت، جدیت و پیگیری محقق می‌شود.

اسلامی بر ساماندهی حمل و نقل مازندران تاکید کرد و گفت: تصادفات و تلفات ناشی از آن در استان بالاست و باید معاینه فنی اتومبیل و کنترل و نظارت بر وسائط نقلیه عمومی جدی‌تر دنبال شود.

وی بر استفاده درست از ظرفیت سه فرودگاه استان در حمل و نقل و اقتصاد مازندران تاکید کرد و یادآور شد: ساخت راه‌آهن منطقه خزر بسیار به اقتصاد استان کمک خواهد کرد.

استاندار مازندران با بیان اینکه گردشگری در مازندران باید صحیح مدیریت شود تا عواید اقتصادی آن بر سر سفره مردم بیاید، ابراز کرد: باید با ایجاد واحدهای تورگردانی به صورت متمرکز گردشگران را به استان آورد و برخی زیرساخت‌ها و امکانات این بخش از جمله رستوران‌های بین‌راهی باید ساماندهی شود.

اسلامی تاکید کرد: آزادسازی حریم 60 متری سواحل به طور مجدانه پیگیری و حریم دریا و رودخانه‌ها مدیریت شود تا ساخت و سازهای غیرمجاز صورت نگیرد.

وی با بیان اینکه باید با مردم مدارا و با عطوفت رفتار کرد و با متخلفان و دست‌اندازان به حقوق مردم قاطعانه برخورد شود، تصریح کرد: باید با وحدت و بدور از حاشیه و شتابزدگی و طبق قانون به وظایف، ماموریت‌ها و برنامه‌ها جامه عمل پوشاند.

استاندار مازندران در پایان با اشاره به اینکه در چهار سال گذشته رجوع سرمایه‌گذاران به استان خوب بوده است، گفت: باید سرمایه‌گذاری را در مسیر اجرا قرار داد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : فرمانداران پاسخگویی و سرعت کار را افزایش دهند/ نیاز به جابجایی باشد به‌سرعت عمل می‌کنم
دیدگاه شما در مورد : فرمانداران پاسخگویی و سرعت کار را افزایش دهند/ نیاز به جابجایی باشد به‌سرعت عمل می‌کنم

فرمانداران پاسخگویی و سرعت کار را افزایش دهند/ نیاز به جابجایی باشد به‌سرعت عمل می‌کنم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ