• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 27851 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 - ساعت: 22:57

چاپ
کشف ۴ کیلو ۹۳۰ گرم تریاک در شهرستان نکا

کشف ۴ کیلو ۹۳۰ گرم تریاک در شهرستان نکا


فرمانده انتظامی شهرستان نکا از دستگیری قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۴ کیلو ۹۳۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ هادی نصیری فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر جابجایی و پخش مواد مخدر توسط عاملی افیونی در این شهرستان موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، با انجام تحقیقات گسترده و بررسی میدانی منطقه، موفق به شناسایی محل تردد این قاچاقچی مواد مخدر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در هماهنگی‌های صورت گرفته با مرجع قضائی، متهم در یک عملیات ضربتی در حالی که با یکدستگاه خودرو پژو پارس سفید رنگ قصد جابجایی مواد مخدر را داشت دستگیر و مقدار ۴ کیلو ۹۳۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک از وی کشف شد.

سرهنگ نصیری با بیان اینکه مبارزه با پدیده شوم موادمخدر حد و مرز ندارد و با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده و یا اطلاع از فعالیت قاچاقچیان و فروشندگان موادمخدر و یا هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی، با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و موضوع را اطلاع دهند.مطالب مرتبط با : کشف ۴ کیلو ۹۳۰ گرم تریاک در شهرستان نکا
دیدگاه شما در مورد : کشف ۴ کیلو ۹۳۰ گرم تریاک در شهرستان نکا

کشف ۴ کیلو ۹۳۰ گرم تریاک در شهرستان نکا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ