• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27854 - تاریخ انتشار : سه شنبه 30 آبان 1396 - ساعت: 14:53

چاپ
برگزاری 300 عنوان برنامه در هفته بسیج/ تحویل سه خانه محروم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

برگزاری 300 عنوان برنامه در هفته بسیج/ تحویل سه خانه محروم


فرمانده سپاه میاندورود از برگزاری 300 عنوان برنامه با 80 برنامه محوری همراه با فضاسازی شهری در هفته بسیج خبر داد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ پاسدار مهدی متوسلی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه مازندران، اظهار داشت: هفته بسیج یادآور دلاورمردان و رشادت‌های مردان پاک ایران است که در هفته بسیج امسال 300 عنوان برنامه با 80 برنامه محوری همراه با فضاسازی شهری برگزار می‌شود.

وی افزود: یادواره شهدای آبروی محله با دو رویکرد استکبارستیزی و عفاف و حجاب برگرفته از وصیت‌نامه شهدای محلات برگزار می‌شود.

متوسلی تصریح کرد: سرکشی از خانواده شهدا، عطرافشانی،گلزار شهدا، تجلیل از بسیجیان برتر، افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی و خدمات رسانی برخی از برنامه‌های هفته بسیج شهرستان است.

متوسلی گفت: سه خانه محروم اسلام آباد و دارابکلا توسط بسیج سازندگی برای افراد تحت پوشش ساخته شد که تحویل نیازمندان می‌شود.

فرمانده سپاه میاندورود با اشاره به جنگ نرم دشمنان انقلاب و اهمیت فضای مجازی، بیان کرد: اهمیت فضای مجازی کمتر از رزمایش نظامی نیست که برگزاری رزمایش شباب در حوزه فضای مجازی و برگزاری یادواره شهدا در فضای مجازی و مسابقه شهید و شهادت در هفته بسیج برگزار می‌شود.

وی گفت: امسال برنامه‌های هفته بسیج با رویکرد صرفه‌جویی برگزار می‌شود تا بودجه آن از محل صرفه جویی به مردم مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام که تاکنون 25 نفر از متخصصین بنا، آرماتوربند و جوشکار در قالب گروه‌های جهادی برای اعزام به کرمانشاه نام نویسی کردند.

وی بیان کرد :100 میلیون تومان اقلام گرمایشی و غذایی کمک‌های مردمی با 10 دستگاه نیسان برای کمک به مردم زلزله زدگان به کرمانشاه اعزام شد.مطالب مرتبط با : برگزاری 300 عنوان برنامه در هفته بسیج/ تحویل سه خانه محروم
دیدگاه شما در مورد : برگزاری 300 عنوان برنامه در هفته بسیج/ تحویل سه خانه محروم

برگزاری 300 عنوان برنامه در هفته بسیج/ تحویل سه خانه محروم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ