• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27856 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 آذر 1396 - ساعت: 15:06

چاپ
عضویت رایگان افراد تحت پوشش بهزیستی در کتابخانه‌های عمومی میاندورود

رئیس کتابخانه‌های عمومی میاندورود خبر داد

عضویت رایگان افراد تحت پوشش بهزیستی در کتابخانه‌های عمومی میاندورود


رئیس کتابخانه‌های عمومی میاندورود گفت: طی تفاهم‌نامه‌ای که در سازمان بهزیستی کشور به امضا رسید عضویت رایگان برای افراد تحت پوشش بهزیستی مهیا است و می‌توانند از تمامی امکانات موردنظر کتابخانه استفاده کنند.
<br>

به گزارش میانخبر، محمد طالبی‌اسبوئی با تبریک به‌مناسبت هفته معلولین و سالروز میلاد خجسته پیامبر اکرم(ص) و مؤسس مذهب تشییع حضرت امام جعفر صادق(ع) با تأکید بر اینکه کتابخانه‌های عمومی یکی از زیر ساخت‌های فرهنگ است، اظهار کرد: اهم فعالیت ما در حوزه کتاب و کتابخوانی و به نوعی مطالعه و خواندن است و در چندین بخش عرضه می‌شود. 

وی بیان کرد: زمانی که پیامبر اکرم(ص) به پیامبری مبعوث شد مفهوم اولین آیه‌ای که بر وی نازل شد خواندن بود، از همان روزهای نخست، این رسالت مهم پیامبر بوده است که در زندگی خود از آن بهره‌گیری کند تا اقدام و عمل انجام شود.

رئیس کتابخانه‌های عمومی میاندورود خاطرنشان کرد: یک کتابخانه در شهر سورک و روستای اسرم در حال خدمت‌رسانی به عموم است و یک کتابخانه در روستای دارابکلا نیز در دست ساخت داریم.

این مسؤول با اعلام اینکه اعضا می‌توانند کتاب‌های موردنظر را به‌مدت 2 هفته به‌صورت امانت استفاده کنند، تصریح کرد: استفاده رایگان از کافینت به‌مدت 15 دقیقه و بخش دیگر نیز در خصوص مجلات هفتگی، ماهانه، فصل‌نامه و سالنامه است که خدمت اعضا داده می‌شود.

طالبی با اشاره به اینکه افراد می‌توانند از ساعت 7 و نیم صبح تا 6 غروب از سالن مطالعه استفاده کنند، ادامه داد:  بخش کودک ویژه خردسالان و کودکان هم از دیگر خدمات موردنظر است.  

وی با تأکید بر اینکه طی تفاهم‌نامه‌ای که در سازمان بهزیستی کشور به امضا رسید عضویت رایگان برای افراد تحت پوشش بهزیستی مهیا است و می‌توانند از این امکانات استفاده کنند.دیدگاه شما در مورد : عضویت رایگان افراد تحت پوشش بهزیستی در کتابخانه‌های عمومی میاندورود

عضویت رایگان افراد تحت پوشش بهزیستی در کتابخانه‌های عمومی میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ