• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27870 - تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396 - ساعت: 09:34

چاپ
لزوم استفاده از ظرفیت جامعه هدف بهزیستی در حوزه اشتغال

امام جمعه میاندورود تأکید کرد

لزوم استفاده از ظرفیت جامعه هدف بهزیستی در حوزه اشتغال


امام جمعه میاندورود با تأکید بر اینکه 10 تا 15 درصد از جامعه ما کم توان بوده و دارای استعدادهای بالقوه هستند، گفت: انتظار ما این است که این افراد استعدادیابی شوند تا در زمینه اشتغال فعالیت کنند تا هم چرخ زندگی خودشان بچرخد و هم چرخ اقتصاد جامعه رونق پیدا کند.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در جمع مسؤولان و تسهیل‌گران بهزیستی این شهرستان با تبریک به‌مناسب هفته معلول و میلاد نبی مکرم اسلام و ولادت امام جعفر صادق با بیان اینکه باید رشد جامعه نسبت به معلولان بالا برود، اظهار کرد: مدیران باید جهادی و انقلابی باشند و اگر کسی فعالیتی انجام ندهد هرگز از او تعریف و تمجید نمی‌کنم بلکه او را نقد خواهم کرد اما به جرأت از خدمات ارزنده بهزیستی میاندورود در طول این مدت بسیار قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه 10 تا 15 درصد از جامعه ما کم‌توان بوده و دارای استعدادهای بالقوه هستند، افزود: انتظار ما این است که این افراد استعدادیابی شوند تا در زمینه اشتغال فعالیت کنند تا هم چرخ زندگی خودشان بچرخد و هم چرخ اقتصاد جامعه رونق پیدا کند.

امام جمعه میاندورود با تأکید بر اینکه این اداره برنامه‌های زیادی در دست اقدام دارد، خاطرنشان کرد: قلم که بر می‌داریم اول روی کاغذ یک نقطه است و بعد تبدیل به جمله می‌شود و بعد می‌توان با آن کتاب‌ها نوشت، باید برای رسیدن به اهداف مورد نظر هدف و برنامه داشت زیرا یأس و ناامیدی را خداوند نهی کرده است.

این مسؤول بزرگ‌ترین عمل صالح را امید داشتن به رحمت الهی عنوان کرد و ادامه داد: اگر انسان با استدلال و منطق از موانع عبور کند آن وقت است که هنر کرده است زیرا مشکلات زندگی انسان از جهل و غفلت است.

محمدنسب با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم آن چیزی را که نمی‌دانیم و درباره آن علم نداریم از دیگران بیاموزیم و به دیگران نیز یاد دهیم، تصریح کرد: گاهی باید از خواسته‌های خود صرف نظر کنیم، حواس پنج‌گانه درکش محدود است اما به کمک عقل، فهم ما بیشتر می‌شود.

وی در پایان گفت: بزرگ‌ترین مشکل افراد این است که اهل قیاس هستیم، هرگز خود را با دیگران مقایسه نکنید زیرا این اقدام باعث می‌شود تا استعدادهای نهفته هیچ‌گاه شکوفا نشود و همیشه احساس ضعف کنیم.دیدگاه شما در مورد : لزوم استفاده از ظرفیت جامعه هدف بهزیستی در حوزه اشتغال

لزوم استفاده از ظرفیت جامعه هدف بهزیستی در حوزه اشتغال تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ