• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27879 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 دی 1396 - ساعت: 12:18

چاپ
ثبت 615 مورد ولادت در 9 ماهه نخست سال جاری

رئیس ثبت احوال میاندورود خبر داد

ثبت 615 مورد ولادت در 9 ماهه نخست سال جاری


رئیس ثبت احوال میاندورود از ثبت 615 مورد ولادت در 9 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش میانخبر، حسین کاکویی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به سوم دی ماه روز ثبت احوال یکی از اقدامات ثبت احوال را تعویض شناسنامه به صورت مکانیزه و صدور کارت ملی هوشمند بیان کرد و گفت: تعویض شناسنامه یک روزه در ثبت احوال میاندورود انجام می‌شود.

وی با اشاره به پایان اعتبار کارت‌های ملی قدیمی در سال جاری، افزود: در 9 ماهه نخست سال جاری سه هزار و 74 مورد درخواست صدور کارت ملی هوشمند ثبت شده است و انتظار داریم مردم برای ثبت نام و دریافت کارت ملی هوشمند هر چه سریع‌تر اقدام کرده و به روزهای پایانی سال موکول نکنند.

رئیس ثبت‌احوال میاندورود تعداد صدور شناسنامه مکانیزه درهمین مدت را سه هزار و 100 مورد بیان کرد و اظهار کرد: در همین مدت 267 مورد شناسنامه المثنی صادر شده است.

کاکویی از ثبت 615 ولادت در 9 ماهه نخست سال جاری خبر داد و تصریح کرد: در این مدت 101 وفات به ثبت رسیده است که به‌دلیل نداشتن بیمارستان بعضی از آنها در شهرهای هم‌جوار به ثبت می‌رسد.

این مسئول با بیان اینکه 155 ازدواج در شهرستان در 9 ماهه نخست سال جاری ثبت شده است، اظهار کرد: به‌دلیل نداشتن دفترخانه طلاق در میاندورود، این آمار در شهرستان به ثبت نمی‌شد که جدیدا دفترخانه طلاق هم در میاندورود انجام راه‌اندازی شد.مطالب مرتبط با : ثبت 615 مورد ولادت در 9 ماهه نخست سال جاری
دیدگاه شما در مورد : ثبت 615 مورد ولادت در 9 ماهه نخست سال جاری

ثبت 615 مورد ولادت در 9 ماهه نخست سال جاری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ